شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

اپلیکیشن شبیه اسنپ فود
شناسه پست: 3996
بازدید: 515

طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود به منظور نوآوری در این زمینه می تواند از پروژه های موفق یاد شود. توجه کنید که ایجاد گزینه های جدید همیشه می تواند باعث جذب کاربران شود. همین پروژه اسنپ فود، زاده یک فکر خلاق می باشد که توانسته اینگونه در بین مردم رواج یابد. از ایتن بابت هم می توان گفت که سفارش اینترنتی غذا در ايران تا قبل از راه‌ اندازی اسنپ‌ فود چندان رایج نبود و حتی می توان گفت که چنین سرویسی وجود نداشت و کمتر کسی از مزایای آن خبر داشت. سفارشات غذا صرفا از طریق تماس گرفتن ممکن بود ولی این مسئله از سال ۱۳۸۸ تغییر یافت و در این پروسه از زمان هم طرفداران زیادی بین مردم ایران پيدا كرده است. شما هم می توانید به این طریق موفقیت خود را پدید آورید.

ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

اگر شما هم در حوزه رستورانی فعالیت دارید و میخواهد به کسب و کارتان رونق ببخشید، توصیه همیشگی از بابت راه اندازی سایت و اپلیکیشن می باشد. هر جای کشور که باشید به راحتی می توانید آنچه را که از یک اپلیکیشن را انتظار دارید را دریافت کنید. با یک سرچ می توانید هزاران طراح و فعال مشاهده کنید. اما شاید فکر کنید که چه فرقی بین این مجموعه با دیگر فعالان دارد. در قدم اول بایستی به سابقه چندین ساله این مجموعه اشاره داشت که از همان روزهای اول توانسته پروژه های گوناگونی را به مرحله اجرا برساند و پشتیبانی آن پروژه ها همچنان ادامه دارد.

ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

این موضوع نشان از رضایتمندی ارباب رجوع و حساسیت کار تیم رئال ربات است.
این قبیل موضوعات با بیان نوشتاری چندان معقول نمی باشد ولی هستیم که راهنمای شما باشیم.
اینک شما که به دنبال شرکت طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود و یا اپ های اختصاصی هستید
می توانید شانس خود را امتحان کنید.

برنامه نویسی اندروید و IOS مشابه اسنپ فود

برنامه نویسی اندروید و IOS مشابه اسنپ فود در عصر حاضر با استقبال خاصی مواجه شده است که طراحان را مجبور به پدید آوری نتایج خاص تری کرده است. همه فعالان در این زمینه طالب بهترین جایگاه ها هستند که به دنباله جایگاه برتر، برند و نام آنان بیشتر در سر زبان ها خواهد بود و این مسئله هم برای طراحان صادق است و هم سفارش دهندگان انواع اپلیکیشن و سایت. مزیت های بسیاری برای طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود اعلام شده است که به یکسری از آنان می پردازیم.

 • ذخیره‌ و ثبت آدرس
 • امکان ثبت پیش سفارش
 • وجود منوی بروز رستوران‌ ها
 • وجود پشتیبانی تلفنی و آنلاین
 • نمایش رستوران ارائه دهنده ی غذا
 • شمارش معکوس محصولات تخفیف دار
 • مدیریت ورود و عضویت ها در پنل مدیریتی
 • اعمال انواع فیلترها به منظور سهولت در جستجوها
 • قابلیت فعال کردن ورود و عضویت با شماره تلفن همراه
 • عضویت با پیامک کد تایید با تنظیم پنل پیامکی ملی پیامک
 • انواع روش های پرداخت با درگاه های پرداخت ووکامرس یا درگاه پرداخت های مستقیم و واسط

آموزش ساخت اپلیکیشن اسنپ فود

آموزش ساخت اپلیکیشن اسنپ فود

اگر قصد داشته باشید تا خودتان کار طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود را آغاز کنید، سخت به نتیجه می رسید مگر اینکه بر اساس آموزش های پروژه محور قدم بردارید. مجموعه رئال ربات هم پروژه های طراحی را انجام می دهد و هم اینکه موارد آموزشی. به این صورت که خود مجموعه موارد آموزشی را فراهم می آورد. توجه داشته باشید که این مورد بسیار زمانگیر می باشد و چنانچه شما به سرعت به نتیجه نهایی نیاز دارید این روش به هیچ وجه توصیه نمی شود. حال با توجه به موقعیت و توانایی های خود می توانید تصمیم گیری را انجام دهید. در صورت نیاز به مشاوره با ما در تماس باشید. پاسخگویی همه روزه و همه ساعته از اولویت های ماست.

سفارش طراحی اپلیکیشن رستوران شبیه اسنپ فود

حوزه طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود دارای بخش های مختلفی می باشد که هر یک از آنان شامل طراحی های جداگانه ای می باشد. برای مثال در ساده ترین حالت باید در نظر داشت که سمت کاربر از چه امکانات و گزینه هایی برخوردار باشد. به عنوان نمونه می توان مواردی چون مشاهده لیست، بررسی موجودی ها و ثبت سفارش و پرداخت اشاره داشت. همچنین در نظر داشته باشید که امکان ایجاد هماهنگی بین سایت و یک اپلیکیشن میتوان تاثیر بیشتری در رضایت و جلب اعتماد مشتریان داشته باشد. پس چنانچه سایت بهینه شده ای ندارید، حتما به فکر آن باشید.

سفارش طراحی اپلیکیشن رستوران شبیه اسنپ فود

در مرحله بعدی نوبت به بررسی بخش مدیریت می رسد که میتوان از بابت رستوران دار شناخت. در این بخش شما باید به تمامی سطوح دسترسی داشته باشید و نحوه کار را مدیریت کنید. قسمت هماهنگی همواره باید به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد. اولین هماهنگی با سرویس یا همان پیک ارسال می باشد. در این هماهنگی شما به عنوان واسط بین آشپز و مسئول ارسال هستید. در زمان تحویل پروژه تمامی این موارد اعلام خواهد شد. پس جای هیچ نگرانی از بابت کمبود اطلاعات وجود نخواهد داشت.

سورس اسنپ فود

در حال حاضر با یک گشت و گذار ساده میتوانید سورس انواع اپ ها را تهیه کنید که برای استفاده از این منبع ها هم لازم دارید تا اطلاعات کافی را داشته باشید، چرا که در غیر اینصورت هدف شما با شکست بزرگی مواجه خواهد شد. چنانچه حتی از اطلاعات کافی هم برخوردار باشید، حتما از منابع معتبر این سورس ها را تهیه و یا خریداری نمایید. چرا که گاها حتی ممکن محصول خریداری شده هم، کلاهبرداری بیش نباشد. سورس اپلیکیشن اندروید اسنپ فود به عنوان یکی از برترین و تکمیل ترین اپلیکیشن برای سفارش غذا شناخته می شود.

کدهای آماده

همچنین شما این قابلیت را دارید که علاوه بر منو، تصاویر غذاها را نیز ببینید و با بررسی نظرات و مشاهده امتیازهای کاربران به هر رستوران با خیال راحت غذا سفارش دهید. با این حال به منظور طراحی انواع اپ و سایت می توانید از طراحان این مجموعه درخواست مشاوره نمایید. امروز هدف بر آن است تا اعلام بداریم که طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود با موفقیت به مرحله اجرا و راه اندازی رسیده است و شما می توانید با خیالی راحت اقدام به ثبت سفارش و حتی تغییرات مد نظر خود در اپ نمایید.

نویسنده

amirseven.ir
MBA | DBA | SEO | Entrepreneurship |NLP بنیان گذار پلتفرم رئال ربات 🤖 ✍️ نویسنده کتاب های توسعه فردی مجموعه انتقام_موفقیت 💥 🎯رئیس هیئت مدیره فناوران هوشمند ایرانیان امیرحسین مهردوست 🌐