You picked these products
Shopping Cart
Confirm & Payment
Access to Product
Your cart is currently empty.

Return to shop

Real Robot team یا بهتر است بگوییم خانواده رئال ربات تبریز با شعار شروع کنید موفق باشید از سال 97 فعالیت خود را بر روی پلتفرم مدیریت هوشمند کسب و کار آغاز کرده است. تیم ما در زمینه راه اندازی، توسعه، پشتیبانی، مشاوره و بهینه سازی کسب و کار آنلاین فعالیت مستمر و مفید دارد.

Amir Hossein Mehrdoost مدیر و صاحب امتیاز سایت رئال ربات و بنیانگذار پلتفرم جامع دیجیتال مارکتینگ تبریز با هدف ارتقاء سطح مهارتی و دانش اعضا تیم خود در سطح کشور می کوشد. رئال ربات یک سرویس آنلاین خدمات کسب و کارهای اینترنتی است که با حرکت بر لبه تکنولوژی و فناوری های روز، راهکارهای مناسب برای مسائل استارتاپی کسب و کارها و مشاغل دیجیتال را به شما ارائه می‌کند.

بیزینس کوچ در تبریز مشاوره و کوچینگ کسب و کار اینترنتی رئال ربات امیرحسین مهردوست تیم رئال ربات

فرصت درآمدزایی رئال ربات

با توجه به گسترش تعداد و حجم پروژه ها و افزایش میزان خدمات ما، نیازمند افزودن دوستان جدید به تیم خود هستیم. علاوه بر این امکان کارآموزی در رئال ربات نیز وجود دارد. معمولا در تیم‌های فروش، پشتیبانی و بازاریابی و سایر بخش های این مجموعه قابلیت مهارت آموزی و Earn money بعد از گذراندن دوره نیز 100% مهیاست. اگر دستی به قلم دارید یا هنر و مهارت های مربوط به دنیای تجارت آنلاین و بازاریابی دیجیتال را دارید شانس دریافت فرصت شغلی محبوب خود را همین حالا محک بزنید.

آکادمی رئال ربات، پلتفرم آموزشی تبدیل مبتدیان به حرفه ای ترین ها

معرفی تیم رئال آکادمی

رئال آکادمی دپارتمان آموزشی شرکت فناوران هوشمند مهر ایرانیان بوده و فعالیت خود را از سال 1399 در زمینه آموزش مهارت های کاربردی حیطه دیجیتال مارکتینگ استارت زده است. یکی از مهارت های مهم این حوزه آموزش تولید محتوا و سئو سایت می باشد. به کلیه کاربران علاقه مند به این مشاغل مدرن پیشنهاد می کنیم به ترتیب زیر دوره ها را تهیه و در جلسات پروژه محور مرکز شرکت کنند:

20230522 182420 تیم رئال ربات

هدف رئال آکادمی تبریز

هدف تیم مدرسین رئال آکادمی ایجاد بستر مناسب آنلاین جهت ارائه و فروش فایلدوره های آموزشی و تمام تخصص های مرتبط با شغل دیجیتال مارکتینگ با درصد بالای جذب در بازار کار و اشتغال آفرینی و عرضه به‌روزترین مباحث آموزشی در حوزه های مدیریت کسب و کارهای اینترنتی است.

منابع آموزشی ما از معتبرترین سایت های آموزشی و مطابق با استانداردهای بین‌المللی اخذ، ترجمه و منتشر می شود. تجارت مدرن عصر جدید مستلزم یادگیری مداوم و پیدا کردن راهکارهای جدید و نوین دارد. دانشجویان رئال آکادمی، با توجه به علایق خود، متخصص شده‌اند و توانسته‌اند از آن حوزه، با کمک اینترنت کسب درآمد کنند.

جهت همکاری به شکل دورکاری در هر یک از گزینه‌های شغلی زیر از بخش تیکت، رزومه کاری و نمونه کارهای خود را ارسال فرمائید.

فرصت های شغلی رئال ربات:

رئال ربات از علاقه مندان و افراد ماهر در زمینه های شغلی زیر دعوت به همکاری می نماید:

  • Marketing and Sales (همکاری در فروش / مارکتر)
  • خدمات پشتیبانی و پاسخگویی مشتریان 
  • برنامه نویس بک اند/ فرانت اند
  • توسعه دهنده فلاتر
  • گرافیست (فتوشاپ/ ایلاستریتور/ طراحی لوگو)
  • موشن گرافیست (افترافکت / پریمیر)
  • توسعه دهنده محصولات تحت وب / اندروید / ios 

بنر همکاری فرصت شغلی رئال ربات تیم رئال ربات

جهت همکاری به شکل دورکاری در هر یک از گزینه‌های شغلی فوق با ارسال تیکت رزومه کاری و نمونه کارهای خود را ارسال فرمائید.
به منظور دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در روزهای اداری و ساعات کاری با شماره تلفن 02128427401 تماس حاصل فرمائید.