You picked these products
Shopping Cart
Confirm and pay
Product access
Your cart is currently empty.

Return to shop

آن پیج
Post id: 3473
Views: 310

نباید از نقش سئوی آن پیج در بهینه سازی سایت به سادگی رد شد. دو بخش سئوی داخلی و سئوی خارجی، هردو بایستی به درستی رعایت شوند تا نتیجه بهتری دریافت کنیم. در نظر داشته باشید که در قدم اول شما باید روی سئوی on page کار کنید و سپس قدم به قدم سئوی خارجی را نیز وار کار نمایید. در سئوی داخلی به علت سروکار داشتن با بخش داخلی وب سایت، تخصص و آگاهی بیشتری لازم است، چنانچه در این امور تداخلی پیش آید ممکن است زحمات شما را نابود کند.

سئو آن پیج چیست

سئوی داخلی، سئو آن پیج و یا on page seo همگی در یک معنا به منظور بهینه‌ سازی صفحات داخلی وب سایت به منظور شناسایی بهتر توسط موتورهای جستجو انجام می گیرد. هدف از این سری فعالیت ها رسیدن به جایگاه بالاتر در گوگل و افزایش ترافیک سایت می باشد. به کمک سئوی آن پیچ، موتورهای جستجو به راحتی سایت شما را پیدا خواهند کرد و سپس مورد آنالیز قرار می دهد، با بررسی، موضوعات سایت شما را درک می‌ کنند و چنانچه از استانداردهای لازم برخوردار باشد، آن را به عنوان یک سایت مفید برای کاربران می‌ شناسند و امتیازات مثبتی برای آن در نظر می گیرد.

سئو داخلی وب سایت

اهمیت سئوی داخلی سایت به حدی است که شما بعنوان صاحب سایت باید در این باره اطلاعاتی داشته باشید و اگر نمی خواهید خیلی روی سئوی سایتتان هزینه کنید، باید حداقل در سئوی داخلی سایت اقداماتی را صورت بدهید.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر

به منظور بهینه سازی سایت لازم است تا در انتخاب دامنه و هاست دقت بسیاری داشته باشید. در نظر بگیرید که هاست مناسب تاثیر مثبتی بر سئوی آن پیج شما خواهد داشت. از الگوها و طراحان کمک بگیرید تا همواره سایت خود را از لحاظ بصری جذاب تر نمایید و به دنباله این موضوع، مقوله های UI و UX را نیز تقویت کنید. کاربرپسند بودن کلید اصلی موفقیت میباشد. وب سایتی که از جنبه برنامه نویسی و طراحی وضعیت مناسبی نداشته باشد، در بحث سئو نیز موفقیتی نخواهد داشت.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر

در یک کلام، در طراحی و توسعه سایت بایستی دید سئو داشته باشید.
تلاش کنید در بخش کد نویسی تمامی مواردی که در سئوی سایت تأثیر مثبت می گذارد را اعمال نمایید.
به امنیت سایت خود بیشترین اهمیت را بدهید و دائما به ارتقاء آن تمرکز داشته باشید.
به منظور اینکه سایتتان بهترین عملکرد را از لحاظ امنیتی داشته باشد، وقت و انرژی و سرمایه صرف کنید.

شرایط قالب بندی محتوای وب سایت

هدف از استراتژی سئو این است که نیازهای مشتریان به راحتی درک و ایجاد شود. به دنباله این عوامل، می توان قدم های بهتری را در راستای رتبه بندی پیمود. کاربر پسند نمودن یک حوزه کار چندان دشواری نیست؛ با رعایت چندین نکته و تقویت ذهن خلاق می توانید به راحتی طرح های خاص و منحصر به فردی را پدید آورید و خوانندگان را جذب محتوای خود نمایید. بعضی وقت ها اجرای همزمان برخی از کارها دشوار به نظر می رسد، ولی توجه کنید که شما می توانید با قالب بندی صحیح محتوای خود، تاثیرگذاری بیشتری را هم برای خوانندگان و هم برای ربات های گوگل پدید آورید. در این حالت محتوای شما به راحتی اسکن شده و تمرکز مثبتی بر روی اطلاعات شما پدید می آید.

شرایط قالب بندی محتوای وب سایت

همواره به تفکیک متون، کوتاه نگه داشتن پاراگراف ها و لیست بندی اطلاعات بیندیشید.
این قبیل نکات از نظر سئو آن پیج بسیار ارزشمند می باشد.

نحوه بولت گذاری در محتوای سئو شده

بولت پوینت ها به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزار کپی رایت به شمار می روند که به شما این امکان را می دهند تا که اطلاعات را به صورت مختصر و خلاصه بیان کنید و در عین حال توجه به داده های مهم را در قالب پانچ جلب نمایید. نگاهی داشته باشیم به مزیت های استفاده از بولت پوینت ها که به منظور ارتقاع و افزایش سئو یاد می شود:

نحوه بولت گذاری و تنظیمات محتوا
 • بولت پوینت ها محتوا را تقسیم بندی و تفکیک می نمایند؛
  به این ترتیب بلوک های متن به راحتی در دستگاه های تلفن همراه خوانده می شوند.
 • به کمک بولت گذاری می توانید نکات ارزشمند را برای افزایش تبادلات صفحات وب برجسته نماید.
 • در جهت کمک به خریداران, به بولت پوینت ها لینک های داخلی اضافه کنید.
 • سعی کنید بولت پوینت ها را بین تعداد 3 تا 7 اعلام کنید.
  لیست های خیلی کوتاه سبب کم کیفیت شدن محتوا و لیست های بلند هم خواندنشان سخت است.

نکات کلیدی بهبود سئو آن پیج

به منظور بهبود سئو آن پیج یا حتی آف پیج لازم است تا اطلاعات جزئی را هم در نظر گرفت. با این که این دو موضوع در حیطه های متفاوتی قرار دارند ولی وابستگی این دو و رعایت این وابستگی عامل اصلی موفقیت ما می باشد. در سئوی داخلی بیشتر عملیات در بخش محتوا صورت میگیرد. عدم استفاده از مطالب تکراری یکی از موارد ضروری در سئو آن پیج می باشد. در حد امکان از لینک های داخلی مرتبط با موضوع استفاده کنید و در تمامی صفحات لینک سازی را انجام دهید. از لینک های خروجی غفلت نکنید.

سئو و تکنیک های بهینه سازی سایت

با در نظر گرفتن تعریف ها و اصول سئو داخلی بهتر است تا حتی به ریز ترین نکات هم توجه کنید. در حوزه بهینه سازی سایت بهتر است به این نکات توجه کنید:

ترفند های بهینه سازی
 • برای وب سایت خود نقشه تهیه کنید.
 • در سایت خود هیچ صفحه خالی نداشته باشید.
 • ساختار آدرس دهی صفحات را همیشه مرتب کنید.
 • به روز باشید، همواره مطالب جذاب برای بیننده ها در سایت قرار دهید.
 • از قالب متناسب برای سایت خود استفاده نمایید و بهینه سازی قالب را فراموش نکنید.
 • سعی کنید تا در عنوان صفحه و همچنین آدرس صفحه از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید.

امید بر آن است تا مقاله سئو آن پیج (On-page) یا همان سئوی داخلی وب سایت که توسط مجموعه رئال ربات جمع آوره شده است، مورد ستفاده کاربران فعال در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت و سئو و بهینه سازی هستند، قرار گرفته باشد. همراهی مداوم شما عزیزان سبب قوت قلب و افزایش سرعت خدمت رسانی ما می شود.

Author

امیرحسین مهردوست
MBA | DBA | SEO | Entrepreneurship | NLP | Ai