You picked these products
Shopping Cart
Confirm & Payment
Access to Product
Your cart is currently empty.

Return to shop

گوگل ادز در تبریز
Post id: 3782
Views: 353

تبلیغات گوگل ادز در تبریز همواره پدید آورنده فرصت های فوق العاده می باشد. اگر به دنبال بهتر دیده شدن هستند لازم است تا با تبلیغات اصولی گوگل به کسب و کار خود رونق دهید. موضوعی تحت عنوان تبلیغات اینترنتی در تبریز چندان منطقی به نظر نمی رسد چرا که تبلیغات های اینترنتی به یک ناحیه اکتفا نمی کنند و همواره مسئله گسترش محدوده را در پیش رو دارند. هدف فعالان کسب و کارهای اینترنتی ظاهر شدن در صفحات نخست و لینک های اولیه گوگل می باشد که این موضوع حساس و بسیار مهم لازمه برخی تلاش ها و رعایت الگوریتم ها می باشد.

مزیت و نحوه تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات از جمله مسائل چالش برانگیز می باشد که اصولی بودن آن می تواند تاثیر گذار باشد. با اقدام به تبلیغات در گوگل، این شانس را پدید می آورید که در نتایج میلیون ها جستجوی روزانه گوگل که در سراسر کشور صورت می‌ گیرد، از لینک های اول باشید. این موضوع در هدایت کاربران به صفحات شما تاثیر بسیاری خواهد داشت. با تبلیغات گوگل ادز در تبریز و یا سایر نقاط همواره در راس دید مشترییان و کاربران ظاهر خواهید شد و در رتبه نخست گوگل، مشتری جذب نمائید. با کسب اطلاعات لازم در خصوص مدیریت صحیح اکانت گوگل ادز، می توانید فروشتان را چندین برابر افزایش دهید. مجموعه رئال ربات همواره با بروزرسانی اطلاعات خود در این زمینه، تمام تلاش خود را در راستای آموزشات صحیح تبلیغات اصولی گوگل بهترین نتایج را پدید آورد.

گوگل ادوردز یا گوگل ادز چگونه کار میکند؟

گوگل ادز یک سیستم درآمدزایی برای گوگل محسوب می‌ شود. این حیطه کاری به عنوان یک روش کاملاً آزموده شده و حرفه‌ای برای انواع کسب و کارها یاد می شود. در این روش، بدون سئو در صفحه اول و حتی لینک اول گوگل قرار میگیرید و در کلام اخر، سود خود را افزایش می دهید. صفحات وبی که با پرداخت هزینه و تبلیغ در گوگل ادوردز در صفحه اول گوگل صاحب جایگاه شده اند، معمولا با یک حرف AD که در ابتدای آدرس URL آن‌ها وجود دارد به راحتی قابل تشخیص می باشند.

گوگل ادوردز یا گوگل ادز چگونه کار میکند؟

اغلب افراد با این تصور هستند که سرویس های گوگل ادز رایگان می باشد
یعنی نیازی به پرداخت هزینه وجود ندارد که البته این طرز فکر کاملاً غیر منطقی است
همانگونه که از نام این سرویس مشخص است،
گوگل ادوردز یا سیستم تبلیغاتی گوگل روشی مزایده محور می باشد،
یعنی هر کسی قیمت بالاتری پیشنهاد نماید گوگل آن را در جایگاه‌ های بهتری نسبت به رقبا قرار خواهد داد.

شرایط تبلیغات گوگل ادز در تبریز

در جهت انجام تبلیغات گوگل ادز در تبریز شما لازم است تا یادگیری این مبحث را شروع کنید و پس از پشت سر گذاشتن این دوره ها شما می توانید یک حساب ادوردز ایجاد کنید و با استفاده از دانش خود و همچنین استفاده از خدمات شارژ ادوردز جی ادز به تبلیغات لازم بپردازید. با این حال ممکن است برخی از افراد دانش و یا زمان لازم برای این منظور را نداشته باشند پس به همین علت می توان اعلام داشت که شما عزیزان می‌ توانید با سفارش اکانت مدیریت شده گوگل، مدیریت تبلیغات گوگل خود را برون سپاری نمایید و فقط با دسترسی مستقیم به عملکرد تبلیغات‌ خود نظارت داشته باشید.

شرایط تبلیغات گوگل ادز

رتبه تبلیغات اصولی گوگل ادوردز

با تبلیغات در گوگل ادوردز در کم ترین مدت زمان ممکن و بدون نیاز به صرف وقت یا پرداخت هزینه های سنگین به نسبت خدمات مطرح برای سئو، در جهت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و نمایش آگهی شما تحقق می یابد و تنها در ازای کلیک مخاطبان روی تبلیغ گوگل شما و ورود به صفحه سایتتان هزینه پرداخت می نماید. به این روش پرداخت، به ازای کلیک یا همان PPC گفته می شود. رتبه تبلیغ یا جایگاه تبلیغ در صفحه نتایج گوگل هم بر اساس حداکثر هزینه پیشنهادی برای هر کلیک و امتیاز کیفیت تعیین می گردد. میانگین رتبه تبلیغات نمایش داده شده شما در گوگل ادوردز به صورت Avg Position نمایش داده می‌ شود.

آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز

در قدم اول وارد اکانت Gmail خود شوید و بر روی آدرس ads.google.com کلیک نمایید تا به صفحه ادوردز هدایت گردید. سپس نوع کمپین مذکور را انتخاب نمایید. بعد از انتخاب نوع کمپین باید هدف از ایجاد این کمپین را اعلام نمایید. در بخش زیرین تیک Website visits را می‌ زنید و آدرس وب سایت مد نظر که قصد تبلیغ آن را دارید، درج میکنید و سپس Continue. در مرحله بعد تنظیمات کمپین خود را انجام می دهید. در Campaign name برای کمپین تبلیغاتی خود نامی مناسب را در نظر بگیرید.

آموزش تبلیغات

تنظیمات بخش Network در تبلیغات گوگل ادز در تبریز

در تبلیغات گوگل ادز در تبریز اگر که مایل هستید تا تبلیغاتتان تنها در موتور جستجوی گوگل دیده شود و تبلیغ در بخش Display نشان داده نشود، لازم است تا تیک Include Google Display Network را بردارید. در مرحله بعد که شامل Start and End می باشد؛ زمان پایانی برای تبلیغ خود در نظر بگیرید. گام بعدی برای Location در نظر گرفته شده که در بخش لوکیشن شما این قابلیت را دارید که منطقه جغرافیایی مد نظر را انتخاب کنید. اما توجه نمایید که ایران تحریم است و نمی‌ توانید کشور ایران را به عنوان هدف تبلیغات گوگل ادز در تبریز و دیگر مناطق انتخاب نمایید، پس به منظور اینکه تبلیغ در ایران هم نمایش داده شود باید در بخش Location گزینه All countries and territories را انتخاب کنید تا تبلیغات در تمام دنیا نمایش داده شود.

مورد بعدی در مورد Languages است که زبان اکانت را برروی All languages قرار می‌دهید.

تنظیمات گوگل ادوردز در مورد Budget

در بخش Budget، بودجه روزانه مدنظر را وارد می نماید، مثلا روزی 10$ بیشتر مصرف نشود. با تنظیم این بخش به گوگل یک فیلتر معرفی می کنید. در صورتیکه مبلغ مذکور مصرف شد، تبلیغ تا روز بعد متوقف خواهد شد. گام بعدی در جهت Bidding یاد می شود. در ادامه در بخش Bidding هزینه مربوط به هر کلیک کلمات کلیدی در گوگل درج می‌شود. برای ست کردن هزینه برروی Select a bid strategy directly کلیک می‌کنید. برای ساخت کمپین روی Save and continue کلیک کنید. به این ترتیب اولین کمپین تبلیغاتی شما ایجاد شد. حالا نوبت به ایجاد اولین Ad group تبلیغات می‌رسد. در بخش Ad group name باید یک نام برای گروه تبلیغاتی خود ایجاد نمایید و در بخش Default Bid هزینه کلیک کلمات این گروه را تعیین کنید که قابل تغییر می باشد. در کادر پایین کلمات کلیدی که برای این Ad group مدنظرتان است را قرار می‌دهید؛

تنظیمات گوگل ادز

دقت داشته باشید هر کلمه کلیدی را در یک سطر بنویسید.
در انتهای کار هم Save And Continue را کلیک می‌کنید.
به این ترتیب اولین Ad group را نیز ایجاد کردید. اینک نوبت به مرحله نهایی می رسد.
در این مرحله هم باید اقدام به ایجاد اولین Ads یا راه اندازی تبلیغات گوگل ادز در تبریز و دیگر نقاط نمایید.

اهداف تبلیغات گوگل ادز در تبریز

اگر بخواهیم در خصوص اهداف تبلیغات گوگل ادز در تبریز مواردی را اعلام بداریم می توانیم به:

  • کسب بیشترین نتیجه از تبلیغ در گوگل به علت هدفمندی کلمات و استفاده از تبلیغات اصولی گوگل.
  • رقابت با برندهای مطرح و دیده شدن بهتر در جهان اینترنت
  • تبلیغ برند، سایت و افزایش ترافیک وب سایت
  • صرفه نظر از هزینه های غیر کارآمد.

تیم رئال ربات آماده بهترین سرویس دهی و پاسخگویی می باشد.

Author

امیرحسین مهردوست
MBA | DBA | SEO | Entrepreneurship | NLP | Ai