You picked these products

Cart

اپلیکیشن برای سایت های معتبر
Post id: 3811
Views: 307

برای اینکه موقعیت های بیشتری در زمینه جذب کابران داشته باشید، بهتر است تا از همین حالا اقدام به ساخت اپلیکیشن برای سایت های معبر خود نمایید. این موضوع حائز اهمیت و توجه بیشتری است، چرا که شما هم باید سایت خود را قابل اعتماد نمایید و هم اپلیکیشن مناسبی را برای استفاده کاربران ارائه کنید. موضوع اعتماد، در زمینه کسب و کارهای دیجیتال و اینترنتی یکی از مباحث مهم می باشد. پس همواره در جهت جلب اعتماد مشترییان خود تلاش داشته باشید. تبلیغات استاندارد یکی از موارد اعتماد سازی می باشد که این مسئله خود لازمه در نظر داشتن برخی از اصول می باشد که در خصوص این مسئله هم نکاتی را اعلام خواهیم داشت.

مدت زمان طراحی اپلیکیشن تجاری

مدت زمان ساخت اپلیکیشن برای سایت به عوامل متعددی وابسته است که کارفرما بایستی این موارد را برای روشن سازی اعلام بدارد ولی در کل برخی از بخش های ثابت وجود دارد که مطلع بودن از این موارد خالی از لطف نخواهد بود. توجه داشته باشید که مدت زمان ساخت انواع اپلیکیشن های معمولی به چهار مرحله بستگی دارد که به این شرح می توان اعلام داشت:

طراحی اپلیکیشن تجاری
 • مرحله تدوین ایده و تحقیق که تقریبا دو تا سه هفته را لازم است.
 • سپس مرحله مشخصات و طراحی است که شامل دو تا چهار هفته می باشد.
 • مرحله معماری و ساخت اپلیکیشن که در حدود سه تا شش ماه را طالب است.
 • و در نهایت مرحله تست و نهایی سازی عنوان می شود که سه تا شش هفته را شامل می باشد.

کد نویسی برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای

اگر شما هم میخواهید تا از تمام روندهای کاری پروژه خود مطلع باشید باید نظری در خصوص چگونگی انجام فعالیت ها داشته باشید تا در زمان جویا شدن ماجرا، تسلط کافی را نشان دهید. براساس عمومیت، اپلیکیشن های موبایل می توانند بین سه تا نه ماه را برای راه اندازی نهایی طی کنند. گرچه، زمان بندی و هزینه های هر پروژه بر اساس محدوده و دامنه آن تعیین می گردد. یک اپلیکیشن ساده کمتر از ده صفحه بوده و منطق کدنویسی ساده ای خواهد داشت. اما یک اپلیکیشن پیچیده شامل:

کد نویسی برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای
 • انتقال داده ها
 • اطلاعیه ها و اخطارها
 • تبلیغات درون برنامه ای
 • تست و بررسی عملکرد
 • پردازش داده های بزرگ تر
 • Synch کردن چندین دستگاه
 • الزامات برنامه نویسی پیچیده
 • مزیت های خرید درون برنامه ای
 • صفحات بیشتر (بیش از ده صفحه)
 • قابلیت پشتیبانی آنلاین یا آفلاین از داده ها
 • افزودن یک حالت (gesture) به یک action (مانند swipes)

در نظر داشته باشید که اپلیکیشن های پیچیده، زمان و بودجه بیشتری برای ساخت، مصرف خواهند کرد.

روش های تولید اپلیکیشن در ایران

روش‌های گوناگونی در جهت طراحی و ساخت اپلیکیشن متصل به سایت وجود دارد که این تنوع ساختاری موجب تنوع در هزینه ها هم می شود.از جمله ارزان‌ ترین متدهای ساخت اپلیکیشن متصل به سایت، ساخت اپلیکیشن وب ویو است که شبیه به یک مرورگر عمل می کند و به نوعی وب سایت شما را درون یک اپلیکیشن در معرض نمایش قرار می دهد. این سرویس هم، مانند دیگر سرویس ها شامل پیش نیازهایی می باشد از جمله موارد ضروری در کسب بازخورد مناسب از این سرویس، داشتن سایت با ظاهر زیبا و ریسپانیسو و یا دارا بودن نسخه موبایل سایت می‌ باشد.

ساخت اپلیکیشن متصل به سایت

اگر شما هم وب سایتی دارید، بدون شک متوجه ضرورت داشتن یک اپلیکیشن متصل به وب سایت گشته اید. در جهت موفقیت بایستی تلاش بسیاری داشت. طراحی و به راه اندازی اپ یک کانال بازاریابی و معرفی خوب برای آن برند، وب سایت و فروشگاه شما به حد قابل توجهی پربازدید خواهد کرد. حیطه کاری در هر موضوعی می تواند باشد؛ چه یک سایت خبری داشته باشید و چه یک سایت آموزشی یا فروشگاهی، وجود یک اپلیکیشن می تواند کسب و کار شما را به کلی متحول نماید. با طراحی و به راه اندازی یک اپلیکیشن از روی سایت و انتشار آن در زمینه های گوناگون، می توانید حوزه بازاریابی و برندینگ جدیدی برای معرفی خدمات و محصولات خود ایجاد نمایید.
مجموعه های تازه کار که نیاز به زمان بیشتری دارند
می توانند با استفاده از طراحی و معرفی اپ اختصاصی خود،
نام خود را زودتر به گوش ها برسانند.

ساخت اپلیکیشن متصل به سایت

از جمله مزیت‌ های اپلیکیشن متصل به سایت می توان به:

جست و جوی هوشمند و دسترسی آسان اشاره داشت
و همچنین این مسئله وجود دارد که کاربران آدرس سایت شما را فراموش کنند؛
اما وجود آیکون یا نامی از شما به واسطه یک اپلیکیشن، نام شما را جاودانه خواهد کرد.
همچنین به کمک اپلیکیشن بازدید مطالب سایت شما افزایش خواهد یافت.

طراحی اپلیکیشن اندروید در تبریز

مجموعه رئال ربات با فعالیت در زمینه طراحی وبسایت که شامل رعایت اصول سئو می باشد و همچنین ساخت اپلیکیشن برای سایت ها و طراحی نرم افزار های موبایل درحال خدمت رسانی است. همواره با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توسط تیمی حرفه ای و مجرب در جهت راه اندازی و رونق کسب و کار های اینترنتی در حال پیشرفت هستیم. در نظر داشته باشید تا همواره پیش از انجام هر فعالیتی، مشاوره های لازم را به تحقق رسانده باشید.

مزیت رئال ربات در برابر یک اپلیکیشن ساز رایگان

فعالان گوناگونی در این صنعت در حال فعالیت می باشند و با توجه به پدید آوری رضایت کاربران به روند کاری خود ادامه می دهند. بیشتر سرویس های اپلیکیشن ساز و حتی آن دسته از وب سایت هایی که به رایگان سایت را به اپلیکیشن تبدیل می کنند، یا به نوعی از تبلیغات خود در اپ استفاده می نمانید و یا امکانات خیلی ابتدایی وکمی را در اختیار کاربران قرار می دهند. پس در نظر داشته باشید که هر وب ویویی نمی تواند نیاز وب سایت و کاربران فعال شما را برطرف سازد. در یک مثال ساده می توانیم این موضوع را مفهوم تر کنیم.

مزیت رئال ربات در برابر یک اپلیکیشن ساز رایگان

به عنوان نمونه بعضی از وب سایت ها دارای کدهای جاوا اسکریپتی می باشند.
برخی از این اپ سازها از این کدها پشتیبانی نمیکنند و یا مشکل آپلود و یا دانلود فایل را پدید می آورند.
موضوع دیگر عدم استفاده از کوکی و یا سیستم کشینگ برای سرعت اپ است.

رئال ربات با تیمی با سابقه تمامی مشکلات احتمالی را حل کرده
اپلیکیشنی اصولی، با اکثر استانداردهای وب ارئه خواهد نمود.

Author

amirseven.ir
MBA DBA | SEO | Entrepreneurship | NLP Founder of Real Robot platform 🤖 ✍️ the author of personal development books of the revenge-success series 💥 🎯 Chairman of the Board of Directors of Iranian Smart Technologies Amir Hossein Mehrdoost 🌐