You picked these products
Shopping Cart
Confirm and pay
Product access
Your cart is currently empty.

Return to shop

سایت با وردپرس
Post id: 4769
Views: 583

طراحی سایت با وردپرس در کمترین مدت زمان و در حالت حرفه ای توسط مجموعه رئال ربات صورت میگیرد. اگر شما هم تمایل دارید تا یک سایت حرفه ای داشته باشید؛ بهتر است تا این پروژه را به فعالان این بخش بسپارید. قابل درک است که طراحی و به کارگیری متریال های مناسب و بجا توسط افراد حرفه ای نتایج معقول تری را بجای میگذارد.


مقاله ای برای مقایسه فرایندهای طراحی سایت:


طراحی سایت وردپرس حرفه ای با کمترین هزینه

برآورد هزینه های پایین و مدت زمان کمتر از معیارهای اصلی هر صاحب پروژه ای می باشد. امروزه با آنالیز شرایط حاکم بر کسب و کار افراد، موضوع لازمه پرداخت هزینه کمتر در سفارش طراحی انواع وب سایت پدید آمده است. اما بهتر است به این مسئله به صورت همه جانبه نگاهی داشته باشید؛ چرا که برخی از تبلیغات چیزی جز یک اشتباه مهلک نمی باشد. انتقال کسب و کارها به فضاهای اینترنتی در مدت زمان کوتاهی صورت گرفت و این موضوع می تواند باگ هایی را پدید آورد که منجر به سو استفاده شود.

برخی فریلنسرها و شرکت‌ های فعال در زمینه طراحی انواع سایت گاهاً از ناآگاهی افراد سوء استفاده می کنند. این گروه از اشخاص با عنوان خرید و یا طراحی سایت با کمترین هزینه، پروژه های ارزانی را به مشتری تحمیل می نمایند که در گام های اول موجب رضایت و شاده میگردد ولی در نهایت مشتری در راستای کسب بازخورد مناسب مجبور به پرداخت هزینه های گزافی می شود.

طراحی سایت وردپرس حرفه ای با کمترین هزینه

سفارش طراحی سایت شخصی با وردپرس

ممکن است در قدیم الایام خرید سایت And راه اندازی کسب و کار اینترنتی موضوع چندان مهم و رایجی یاد نمی شد. با این حال در عصر حاضر اگر شما در پلتفرم های اینترنتی خودی نشان ندهید، بایستی انتظار موفقیت چندانی نداشته باشید. چرا که در این حالت شما چندین هزار گام از رقیبان خود عقب هستید. در راستای ورود به فعالیت های بدون حد و مرز جغرافیایی باید از پایه ترین اقدامات شروع کنید. اولین گام سفارش طراحی یک سایت مناسب و ایده ال در حوزه کاریتان می باشد. به واسطه این گام شما مشتریان و یا کاربران مراجعه کننده را به سمت پایگاه خرید و فروش آنلاین هدایت می نمایید.


طراحی سایت یک خدمت سراسری می باشد.

Article طراحی سایت در مازندران می تواند کمک بهتری در درک این ماجرا داشته باشد.


پایگاه فروش آنلاینی که به واسطه طراحی سایت با وردپرس پدید آمده است. می تواند بعنوان عرضه محصولات یا خدمات، ارائه مشاوره در زمینه های گوناگون، انواع تبلیغات و بسیاری از ایده های دیگر، پدید آورنده درآمد اینترنتی باشد. منظور از خرید وب سایت همان سفارش طراحی وب سایت بر اساس زمینه کاری ارباب رجوع می باشد که تشخیص بهترین روندها بر عهده مشاوران و کارشناسان فعال تیم طراحی می باشد. پس همواره سعی داشته باشید تا از اوضاع بازار مطلع می باشید. چرا که برآورد هزینه ها بر اساس امکانات سایت مورد انتظار شما عنوان خواهد شد.


مقاله پیشنهادی این بخش:

طراحی سایت رایگان با تمام امکانات


طراحی سایت آماده یا اختصاصی؟

از سایت آماده استفاده کنیم یا سایت اختصاصی؟ این یکی از سوالاتی است که در بخش طراحی سایت با وردپرس این روزها با آن بسیار مواجه هستیم. در نظر بگیرید که برای پاسخ به این سوال باید به کسب و کارتان نگاهی داشته باشید و به بررسی پاسخ هایتان در خصوص چندین سوال بپردازید:

 • سوال اول این است که آیا شما به کسب و کارتان نگاه بلند مدتی دارید یا هدف فقط تست است؟
 • چقدر حاضرید برای سایت یا فروشگاه اینترنتی تان هزینه کنید؟
 • آیا فروش اینترنتی در اولویت های شماست یا خیر؟
 • برنامه درآمد زایی از وب سایتتان دارید یا نه؟
طراحی سایت آماده یا اختصاصی؟

مزیت وب سایت های آماده چیست؟

پس از اینکه سوالات را بررسی کردید و پاسخ های خود را اعلام نمودید. لازم است تا شما عزیزان به مزیت وب سایت های آماده هم نگاهی داشته باشید. بر این اساس می توانید انتخاب بهتری از این بابت داشته باشید. از جمله مزایای وب سایت های آماده می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • قیمت ارزان
 • راه اندازی سریع و بدون مشکل
 • و همچنین موضوع جنجالی ارتقا سایت

توجه کنید که مسئله قابلیت ارتقا بر اساس حوزه تجارت شما قابل انجام و یا عدم انجام است. مشاوران تیم رئال ربات مثل همیشه آماده انجام مشاوره های لازم در خصوص بیزینس شما هستند. در راستای این موضوع بهتر است سوالی از شما داشته باشیم که آیا با موضوعاتی چون برندینگ آشنا هستید یا خیر؟ اگر فکر میکنید اطلاعاتتان نیاز به بروزرسانی دارند؛ پس حتما مقاله مشاوره برندسازی رقابتی را مطالعه فرمایید.

راه اندازی وب سایت به صورت برنامه نویسی

با مطالعه نکات پیشین اگر هم حس میکنید که طراحی اختصاصی برای شما مفیدتر خواهد بود، باید نکاتی را در نظر داشته باشید. شما برای برآورد درخواست هایتان لازم است تا با فرد یا مجموعه ای برای کد نویسی اختصاصی سایتتان عقد قرارداد نمایید. موضوع قابل توجه این است که هر فردی نمی تواند به راحتی در این مبحث به صورت متخصص فعالیت نماید، بهترین پیشنهاد انتخاب یک گروه برنامه نویسی است. تیم رئال ربات با قبول پروژهای کاملا اختصاصی در خدمت شماست.

مدت زمان طراحی سایت با وردپرس

مدت زمان لازم برای طراحی سایت با وردپرس با توجه به درخواست های شما از سایت مذکور، متفاوت می باشد. با این حال مدت زمانی که برای طراحی انواع وبسایت وردپرسی اعلام می شود، به نسبت طراحی های اختصاصی کمتر است و این موضوع از جنبه های مثبت وردپرس می باشد. از دیگر مزایای طراحی وب سایت با وردپرس می توان به نصب آسان، متن باز بودن، تنوع زیاد قالب ها و دیگر موارد اشاره داشت.

هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی

تعرفه های اعلام شده برای طراحی سایت اینترنتی در بین شرکت های مشغول به این فعالیت ها متفاوت است. هرچند که شما می توانید براساس بودجه ای که در نظر گرفته اید، پیشنهادات مجموعه های طراحی را مشاهده نمایید. هزینه سفارش سایت اینترنتی می تواند براساس امکانات مورد نیاز شما و نوع طراحی سایت در خواستی شما متفاوت باشد. تعرفه خرید سایت همواره یکی از مهمترین دغدغه های کاربران و مشتریان می باشد که باتوجه به شرایط اقتصادی حال حاضر بسیار حائز اهمیت است.

هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی

مراحل اولیه طراحی وب سایت حرفه ای با وردپرس

هر تیمی روش کار مخصوص و انحصاری را برای خلق وب سایت های حرفه ای در نظر گرفته است. در نظر داریم تا بخشی از مراحل مهم طراحی سایت را به صورت گام به گام با یکدیگر مرور کنیم.

 • گام اول نیاز سنجی و طراحی وایرفریم می باشد.
 • با توجه به نظر سنجی و کشف نیاز ها، مرجله کد نویسی آغاز می شود.
 • بعد از پدید آمدن ساختار سایت در حالت قابل رویت؛ باید تست های لازم بر روی صورت گیرد.
 • و در نهایت بعد از رفع تمامی مشکلات، سایت تحویل صاحب پروژه می گردد که پشتیبانی را هم به همراه دارد.

این موارد تنها یک اشاره کوتاه به فرایند حساس طراحی سایت می باشد.

آموزش طراحی وبسایت وردپرس بدون کدنویسی

اگر به دنبال یادگیری چگونگی طراحی و ساخت وب سایت هستید، با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید با سایت های زیادی که محوریت آموزشی دارند مواجه شوید. این قبیل سایت های آموزشی به دو دسته تقسیم می شوند که یکی شامل سرویس رسانی معمول ولی ر ایگان هستند و دیگری شامل خدمات فوق حرفه ای ولی با هزینه هستند. هر یک از این سایت ها با خدمات و آپشن هایی که ارائه می دهند مبالغ متفاوتی را دربر دارند.

آموزش طراحی وبسایت وردپرس بدون کدنویسی

برای فراگیری روند طراحی و بهینه سازی سایت، شما به خرید هاست یا سرور برای نگهداری فایل نیاز خواهید داشت. همچنین خرید دامنه و ثبت دامنه نیز از دیگر نیازهای شماست. به منظور فراگیری بهتر این حوزه، پیشنهاد رئال ربات در خصوص تهیه هاست و دامنه مجموعه real server می باشد. تیم رئال سرور با پشتیبانی عالی خدمتگذاری خود را اجرا مینماید.


مقاله های مرتبط به هاست و دامنه:


Author

امیرحسین مهردوست
MBA | DBA | SEO | Entrepreneurship | NLP | Ai