You picked these products
Shopping Cart
Confirm & Payment
Access to Product
Your cart is currently empty.

Return to shop

تبلیغاتی در تبریز 1
Post id: 6076
Views: 773

بیلبورد تبلیغاتی در تبریز چگونه طراحی می شود؟ تعرفه طراحی تابلو تبلیغاتی در تبریز چقدر است؟ طراحی گرافیک بخش وسیعی از تبلیغات بصری و محیطی را تشکیل می دهد. امروزه با تاسیس انواع شرکت تبلیغاتی در تبریز و امکان درخواست چاپ بیلبورد تبلیغاتی در تبریز برای کسب و کارهای مختلف میزان تقاضا و ثبت سفارش طراحی بیلبورد تبلیغاتی در تبریز نیز بسیار افزایش یافته است.

مزایای طراحی بیلبورد تبلیغاتی

قبل از هر کاری باید طرح مد نظرتان را انتخاب نموده و به صورت حرفه ای آن را تدوین کنید تا جذابیت ظاهری و کشش لازم را برای مخاطب سایت داشته باشد. بعد از انتخاب گزینه نوبت به تهیه محتوای متنی تم رنگی عناصر و طراحی المان های گرافیکی می رسد. نهایی سازی طرح تولید شده توسط گرافیست و طراحان گرافیک تبدیل به فرمت قابل چاپ در ابعاد بیلبورد ویژه مراکز چاپ چاپ شده و پرداخت وجه مانده پیمانکار

تیم خلاق و هنرمند رئال ربات با تاسیس و راه اندازی کانون تبلیغاتی در تبریز به توسعه کسب و کارها و تجار تبریزی کمک می کند تا در دنیای پر زرق و برق تبلیغات بهتر دیده شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت سفارش و دریافت تعرفه خدمات گرافیکی با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمائید. در این مقاله با ما همراه باشید تا با مراحل و ویژگی های یک بیلبورد تبلیغاتی خوب آشنا شویم.

 همین حالا سفارش دهید: 09148745374 

هزینه طراحی بیلبورد تبلیغاتی در تبریز

شاید برای شما هم سوال باشد که قیمت چاپ بیلبورد تبلیغاتی و هزینه اجاره بیلبورد و بنر شهری در تبریز چقدر است؟ در این خصوص باید ابتدا با انواع طرح و جنس و مدل بیلبوردها آشنا باشید. قیمت طراحی گرافیک در رئال ربات به صورت منصفانه و در پلن بنید مجزا در بخش تعرفه خدمات گرافیک وب سایت realrobat.ir درج شده است.

سفارش طراحی بیلبورد تبلیغاتی تبریز

با توجه به بودجه و توان مالی خود می توانید انواع مدل های بنر تبلیغاتی مناسبتی، بیلبورد شهری و تابلو سردرمغازه در تبریز را سفارش دهید. لازمه برندسازی در تبریز استفاده از عناصر خلاقانه همچون تکنیک های کپی رایتینگ (تبلیغ نویسی)، تصاویر جذاب و متفاوت و همچنین نصب پوستر تبلیغاتی در بهترین مراکز پرجمعیت شهر تبریز می باشد.

اهمیت سفارش طراحی بیلبورد و تابلو تبلیغاتی

اجاره بیلبورد، استرابورد، عرشه پل در اماکن پر رفت و آمد تبریز همچون ایستگاه اتوبوس، بدنه اتوبوس های شرکت واحد و brt، ایستگاه و فضای داخل مترو در تبریز، تلویزیون های شهری و… باعث می شود تا برای چند لحظه به چشم انواع مخاطبین و همشهریان و ساکنین تبریز آمده و به احتمال زیاد درگیری ذهنی در انها ایجاد کنید. این یعنی برند کسب و کار شما در حال مطرح شدن است.

بیلبورد تبلیغاتی در تبریز

با وجود رقابت بر سر بهترین جایگاه شهر در نصب تابلو تبلیغاتی فروشگاهی، شرکتی، املاک، خدماتی و… باز هم می توان امیدوار بود تا حتی در کم جمعیت ترین اماکن شهر نیز تنها با یک ترفند خلاقانه به گونه ای در ذهن مخاطب وارد شد که هزینه مناسب تری برای آن صرف گردد. کیفیت طراحی های این مجموعه شما را در راه رسیدن به خواسته قلبی خود کمک خواهد کرد. پس به ما اعتماد کنید تا در اوج همچون الماس بدرخشید.

چرا چاپ بیلبورد تبلیغاتی منسوخ نمی شود؟

یکی از مهمترین سوالات رایجی که در دنیای دیجیتال و عصر حاضر برای  اشخاص پیش می آید این است که چرا عمر تبلیغات چاپی و غیر دیجیتال یا فیزیکی به پایان نمی رسد؟! جواب این پرسش بسیار ساده است. از قدیم گفته اند عقل مردم به چشمشان است!

گرافیک بصری آن هم در سطح شهر و جلوی دید میلیونها انسان میتواند برندسازی و مطرح سازی برندها را در پی داشته باشد. همچنان تبلیغات بیلبوردی و شهری پابرجاست و در کنار امور تبلیغات غیرچاپی همچون Digital marketing in Tabriz و استفاده از تبلیغات و بازاریابی اینترنتی در تبریز خودنمایی خواهد کرد. از برندهای جهانی و معروف همچون کوکا کولا و مک دونالد گرفته تا شرکت های ایرانی مطرح مثل پاپکو و شیرین عسل و… همگی از تاثیرات تبلیغات شهری و بیلبوردهای تبلیغاتی خلاقانه بهره می برند.
چرا شما از آن دسته برندهای معروف نباشید؟

بیلبورد تبلیغات محیطی و شهری در تبریز

همین حالا با ما تماس بگیرید : 09148745374

رشد شهرنشینی و تردد مداوم اشخاص در بیرون از خانه، تبلیغات محیطی را به ابزاری کارآمدتر مبدل نموده است. طراحی بیلبورد تبلیغاتی در تبریز این فرصت را به برندها و شرکت ها می‌دهد تا به طور مداوم و به سرعت به مخاطبان انبوه دست یابند. به طور کلی تبلیغات محیطی، امروزه یکی از ابزارهای موثر برای تحقق اهداف بازاریابی و تبلیغات است.

تبلیغات محیطی شامل اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی، لایت باکس، استرابورد، استند، تلویزیون یا پروژکتورهای شهری، CLB ها، پل‌های عابر پیاده، مبلمان شهری و ایستگاه اتوبوس و… می‌باشد که اجاره بیلبورد های تبلیغاتی مهمترین وسیله برای تبلیغات محیطی می باشد.

تبلیغات محیطی در تبریز چیست؟

تبلیغات محیطی تصاویری هستند که در زمان مناسب، در بهترین مکان پیش روی بیننده قرار می‌گیرند و تاثیری انکار ناپذیر بر ذهن مخاطب می‌گذارند. تبلیغات محیطی معمولا اولین پیامی است که مشتری بالقوه از محصول دریافت می‌کند، این تبلیغات در مکان هایی تعبیه می‌شوند که خواسته یا ناخواسته در دید بیننده باشند بدین سبب نسبت به سایر انواع تبلیغات برتری دارند.

تبلیغات محیطی از انواع روشهای قدیمی تبلیغات در کل دنیا محسوب می شود. هنگاهی که حرف از تبلیغات زده می شود، اشخاص تصاویر نشان داده شده در انواع بیلبورد تبلیغاتی را زودتر از سایر روش های تبلیغای به یاد می‌آورند.

بیلبورد تبلیغاتی در تبریز
بیلبورد تبلیغاتی در تبریز

انتخاب محل نصب بیلبورد تبلیغاتی

حضور بیلبوردهای تبلیغاتی در بزرگراه ها، مسیرهای شریانی و خیابان های اصلی شهر تبریز این امکان را به مشاغل و صاحبان برندها می‌دهد تا با طراحی و اجرای کمپین‌ تبلیغاتی به اهداف خود زودتر دست یابند.  بازاریابی و فروش خود از جمله ایجاد و افزایش آگاهی از برند، افزایش سهم بازار، مطرح سازی برند و مواردی از این دست، همگی می توانند از هدف های برندهای تبریز باشند.

تاثیرات نصب استرابورد در تبریز

در کل سفارش و انتشار یک استرابورد، پنل برد یا تابلو تبلیغاتی در تبریز بر روی پروژکتورها و بیلبوردها موضوعی بسیار حساس است. دلیل این میزان از حساسیت می تواند نصب بیلبوردها در محیط شلوغ بیرون مثل فرودگاه، راه آهن، ترمینال، شهرک های صنعتی، آزادراه ها، بزرگراه و اتوبان های تبریز و مسیرهای پر تردد شهر باشد.

سخن پایانی

همان طور که خودتان شاهد هستید فرصت عابرین و رانندگان در این فضاها بسیار محدود است. همه در حال طی مسیر خود به کارخانه، محل کار و یا سفرهای بین شهری هستند به همین خاطر زمانی برای ایستادن و تماشای دقیق یک بنر در وسط شهر یا جاده برای آنها فراهم نیست.

پیام برند شما از طریق این نوع از تبلیغات نصب شده روی سازه های بزرگ وسط اتوبان ها و سر چهارراه های مرکز تبریز ، باید به قدری شفاف، روان و با به کارگیری حداقل جزئیات برند و همچنین رنگ‌بندی و تصاویر گیرا و جذاب باشد تا در اذهان عموم ثبت شود. تعرفه طراحی و اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تبریز را از کارشناسان ما بپرسید.

Author

ساناز ذوقی
Sanaz ordinary editor of the blog the real robot and the tutor training course, the production of textual content-to-face SEO-Friendly to a creative approach, with the help of artificial intelligence | expert SEO and held a seminar on the production of content with artificial intelligence, Fibonacci | 6+ year فریلنسری projects, SEO content, web