You picked these products

سبد خرید

اولین دیتاسنتر تبریز در شمالغرب کشور !
Post id: 6321
Views: 311

اولین دیتاسنتر تبریز توسط کارشناسان دیتاسنتری و میزبانی وب رئال سرور کاملاً آماده ارائه مشاوره حرفه‌ای و خدمات خرید و فروش انواع هاست و سرور می‌باشد. با اولین دیتاسنتر تبریز و شمال غرب دیگر نگرانی برای کمبود منابع، قطعی‌های مکرر وبسایت، مشکلات امنیتی و ارور‌های سمت سرور معنی ندارد!

اولین دیتا سنتر تبریز و شمالغرب

اولین دیتاسنتر تبریز در شهر اولین‌ها و توسط بهترین‌ها راه‌اندازی شد!

اولین دیتاسنتر تبریز ویژه ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی، سازمان و ارگان یا نهاد‌های شهر تبریز، ارومیه و اردبیل افتتاح شد. مدیران کمپانی‌های تبریز می‌توانند با استفاده از خدمات ارائه شده از طرف مرکز داده یا اولین دیتاسنتر تبریز زیرساختِ وب سایت، داده‌ها، محصولات و خدمات مبتنی بر شبکه اینترنت را روی اینترانت/اکسترانت راه‌اندازی نمایند.

با قطب فروش هاست در تبریز بیشتر آشنا شوید.

دیتاسنتر چیست ؟

در ساده‌ترین حالت، مرکز داده یک مرکز فیزیکی است که سازمان‌ها از آن برای نگهداری برنامه‌ها و داده‌های حیاتی خود استفاده می‌کنند. طراحی یک مرکز داده مبتنی بر شبکه‌ای از منابع محاسباتی و ذخیره‌سازی است که امکان تحویل برنامه‌های کاربردی و داده‌های مشترک را فراهم می‌کند. اجزای کلیدی طراحی مرکز داده شامل روتر‌ها، سوئیچ‌ها، فایروال‌ها، سیستم‌های ذخیره‌سازی، سرور‌ها و کنترل‌کننده‌های تحویل برنامه است.

رویایتان را با ورود اولین دیتاسنتر تبریز به واقعیت رساندیم.

انواع دیتاسنتر شمالغرب

انواع بسیاری از مراکز داده و مدل‌های خدماتی موجود است. طبقه‌بندی آن‌ها به این بستگی دارد که آیا آن‌ها متعلق به یک یا چند سازمان هستند، چگونه آن‌ها (در صورت تطبیق) با توپولوژی سایر مراکز داده، از چه فناوری‌هایی برای محاسبات و ذخیره‌سازی استفاده می‌کنند و حتی بهینه‌سازی انرژی آن‌ها بستگی دارد. چهار نوع اصلی از مراکز داده وجود دارد:

دیتاسنتر سازمانی

این دیتاسنتر‌ها توسط شرکت‌ها ساخته، مالکیت و اداره می‌شوند و برای کاربران نهایی آن‌ها بهینه شده‌اند. اغلب آن‌ها در محوطه شرکتی مستقر می‌شوند.

دیتاسنتر خدمات مدیریت شده

این مراکز داده (دیتاسنتر) توسط شخص ثالث (یا ارائه دهنده خدمات مدیریت شده) از طرف یک شرکت مدیریت می‌شوند. این شرکت به جای خرید، تجهیزات و زیرساخت‌ها را اجاره می‌کند.

پیاده‌سازی و تأمین نیاز‌های اساسی سازمانی کسب و کارهای تبریزی را به برترین شرکت میزبانی وب بسپارید.

دیتا سنتر کولوکیشن

در دیتاسنتر کولوکیشن، یک شرکت فضایی را در یک مرکز داده متعلق به دیگران و در خارج از محل شرکت اجاره می‌کند. مرکز داده کولوکیشن میزبان زیرساخت‌ها است:
ساختمان، خنک‌کننده، پهنای باند، امنیت و غیره، در حالی که شرکت مؤلفه‌ها، از جمله سرور‌ها، ذخیره‌سازی و فایروال‌ها را تأمین و مدیریت می‌کند.

دیتاسنتر ابری

در این شکل خارج از محل مرکز داده، داده‌ها و برنامه‌ها توسط یک ارائه‌دهنده خدمات ابری مانند خدمات وب آمازون (AWS)، مایکرؤسافت (Azure)، IBM Cloud یا سایر ارائه‌دهنده‌های ابر عمومی میزبانی می‌شوند.

اولین دیتا سنتر شمالغرب

خدمات مرکز دیتاسنتری تبریز در شمالغرب کشور

دیتاسنتر‌ها از اهمیت خاصی در بزرگترین شهر صنعتی شمال غرب یعنی تبریز برخوردار می‌باشند. به سبب اینکه نگهداری داده‌های مشتریان مهمترین ماموریت مجموعه realrobot است انتخاب مکان مناسب برای نگهداری از سرور شما را ضمانت می‌کنیم. چندین دیتاسنتر در ایران و اروپا طرف قرارداد‌های ما هستند. جهت دریافت مشاوره سرویس دیتا سنتر در تبریز از طریق خط تلفن 09148745374 با کارشناسان تیم ما در ارتباط باشید.

افتتاح مرکز نوآوری داده‌محور و رونمایی از مرکز داده تبریز

خدمات اختصاصی مشتریان رئال ربات

رئال ربات برای تمام خدمات خود یک فروشگاه یکپارچه ارائه می‌دهد. پورتال ویژه مشتری، به سادگی تمام خدمات، اتصالات، کابل کشی خود را مدیریت می‌کند و از دید زمان واقعی در زیرساخت‌های خود بهره‌مند می‌شوید.

خدمات امنیت اطلاعات (Security Services)

رئال ربات با رویکرد نوآورانه خود در اولین دیتاسنتر تبریز هوشمند، به شما این امکان را می‌دهد که کنترل زیرساخت و اتصالات خود را برای مدیریت عملیات خود به روشی ساده و کارآمد در دست بگیرید: کاهش ریسک، برنامه‌ریزی ظرفیت، مشاهده شاخص‌های کلیدی عملکرد زیرساخت و ردپای محیطی.

Author

Sanaz Zoghi
Sanaz Zoghi Tabrizi blogger of Real Robot site with more than 4 years of freelance writing and blogging experience, since July 1400 I have been working seriously with the Real Robot team in the content production department and I am one of the assistant leaders of the Real team. It has been one of my honors to cooperate in the projects of Mehr Iranian Smart Technologies Company. Gaining skills in the field of graphic design Internal SEO of the site WordPress cms data entry Copywriting and advertising scenario writing Brand slogan design Content marketing and... is one of the achievements of recent years.