You picked these products

Cart

روز دندانپزشک 1402 در ایران
Post id: 10514
Views: 321

به مناسبت روز دندانپزشک در ایران | 23 فروردین ماه 1402

روز دندانپزشکی 23 فروردین ماه 1402 مصادف با 12 آوریل 2023 کمی بیشتر به دندانهای پوسیده و زیباسازی لبخند خود اهمیت دهید. از گذشته تا به حال 23 فروردین ماه هر سال به ما یادآوری می کند که بیشتر مواظب دندان و سلامتی و بهداشت آن باشیم. یکی از نکات و توصیه های مهم اساتید تخصصی دندانپزشکی جهان استفاده از نخ دندان، مسواک، خمیر دندان، دهانشویه و در نهایت چکاپ (معاینه) مداوم به طور 6 ماهه و حداکثر سالانه می باشد.

دندانپزشکان عزیز روزتان مبارک

از دندانپزشک خوشتان نمی‌آید؟ از رفتن به کلینیک دنداپزشکی و نشستن روی صندلی دندانپزشکی واهمه دارید؟ شما تنها نیستید، خیلی‌ها در دنیا هستند که از حرفه دندانپزشکی و مراجعه به دندانپزشک متنفر هستند اما اگر دندانپزشکان نبودند میل ما به قند‌ها و خوراکی‌های شیرین، مدت‌ها پیش سبب از بین رفتن مروارید‌های سفید داخل دهانمان می‌شد. چه آن‌ها را دوست داشته باشید چه از آن‌ها متنفر باشید مطمئناً استدلالی وجود دارد که می‌گوید دندانپزشکان یکی از مهمترین متخصصانی هستند که می‌توانید در صنعت سلامت پیدا کنید. بالاخره بدون دندان‌هایمان چه کار می‌توانستیم بکنیم؟


بهار امسال برای دوستان دندانپزشک خود هدیه فراموش نشدنی و ماندگار بدهید. کلیک کنید.


اهمیت روز دندانپزشک

روز دندانپزشک در ایران همه ساله در ۲۳ فروردین ماه گرامی داشته می‌شود و فرصتی است جهت بزرگداشت کسانی که برای سلامت دهان و زیبایی دندان‌های ما می‌کوشند. در روز دندانپزشک تیم دیجیتال مارکتینگ رئال ربات تبریز همراه شماست تا بهترین تقدیر‌ها را نثار دستان شفابخش حافظان سلامت دهان و دندان بکند. اگر یکی از دلایلی که تمایل ندارید پیش دندانپزشک بروید این است که نگران درد آن هستید، به اجداد و نیاکان ما فکر کنید. آن‌ها مجبور بودند با درد دندان پوسیده‌ای که بدون هیچ ماده بیهوشی از لثه‌هایشان بیرون کشیده می‌شد کنار بیایند!

قیمت ساخت سایت دندانپزشکی تبریز

سایت دندانپزشکی و پزشکی با انواع پلن (تعرفه) متفاوت از قیمت درج شده در پلتفرم Real robot تنها در روز دندان پزشک در تقویم ایرانی لیست قیمت های مناسبتی برای اساتید متخصص حوزه دندانپزشکی، پروتز و جراحی فک و زیبایی دندان و… خواهیم داشت. همین حالا اپلیکیشن و سایت دندانپزشکی خود را با بررسی نمونه کارهای رئال ربات سفارش داده و در کمترین زمان ممکن با کیفیتی فوق العاده بالا پروژه خود را دریافت و تحویل بگیرید.

طراحی سایت به مناسبت روز دندانپزشکی در ایران

طراحی وب سرویس دندانپزشکی و ساخت اپلیکیشن خودمراقبتی دندانپزشکی و تمام مشاغل حوزه سلامت دهان و دندان از ملزومات دنیای کسب و کار آنلاین محسوب می شود. تقویم محتوا فروردین 1402 را که مرور کنید در بین لیست بلند بالای مناسبت های ملی، مذهبی، باستانی، جهانی و… به مناسبت روز دندانپزشک در ایران که روز 23 ام فروردین ماه هست می رسید.

کلام پایانی

بیمارانی که در کلینیک و مراکز درمانی به نوبت ویزیت دکتر دندانپزشک خود تایم زیادی ندارند و یا از انتظار کشیدن در صف و وقت دکتر در بیمارستان ، مطب دندانپزشکی، درمانگاه و… خسته شده اند استفاده از وب سایت دندانپزشکی بسیار مفید است. به همین دلیل پیشنهاد کارشناسان برنامه نویسی وب و طراحان سایت و اپلیکیشن در رئال ربات سفارش ساخت یک پلتفرم دندان پزشکی تخصصی و سئو شده می باشد.

جهت مشاهده نمونه کار سایت و اپلیکیشن کسب و کار خود تماس بگیرید.

Author

ساناز ذوقی
Sanaz ordinary editor of the blog the real robot and the tutor training course, the production of textual content-to-face SEO-Friendly to a creative approach, with the help of artificial intelligence | expert SEO and held a seminar on the production of content with artificial intelligence, Fibonacci | 6+ year فریلنسری projects, SEO content, web