You picked these products
Shopping Cart
Confirm & Payment
Access to Product
Your cart is currently empty.

Return to shop

صرافی در تبریز ایران‌ کوینکس بستر معاملات ارزی شمال‌غرب
Post id: 10708
Views: 663

 صرافی در تبریز | ایراننس (iranance) پلتفرم معاملات ارزی

صرافی در تبریز و سایر شهرهای ایران و جهان جزو پولسازترین و پردرآمدترین کسب و کارهایی است که در آن خرید و فروش انواع ارز و سکه طلا، نقره و… انجام می‌شود. صرافی iranance.com استارتاپی هوشمندانه برای آغاز یک کسب و کار بسیار سودآور محسوب می شود. اگر علاقه‌مند به سرمایه گذاری و طراحی صرافی ارز دیجیتال هستید این مقاله مخصوص شماست.
در این مقاله ازرئال ربات مدیریت هوشمند کسب و کار نگاهی به مزایا و طراحی سایت صرافی در تبریز خواهیم داشت.

برای تهیه اسکریپت صرافی‌ و طراحی صرافی رمز ارز می‌توانید به صفحه ” طراحی صرافی ارز دیجیتال کریپتو رئال مراجعه و دموی پلتفرم را مشاهده کنید.

آشنایی با صرافی ایراننس آینده معاملات ارزی

ایراننس تحت نظارت تیم های امنیتی برنامه نویسی و پیاده سازی شده و به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که هیچ چیز سرمایه شما را تهدید نمی کند. زیرا تراکنش های خرید شما بلافاصله از صرافی ارز دیجیتال به کیف پول رمزارز شما ارسال می شوند. تمام معاملات شما به صورت رمز نگاری شده و غیر قابل دسترسی و در بستری امن خرید و فروش می‌شوند. کلیه خرید و فروش های ثبت شده در صرافی ایراننس کاملا خودکار و سیستمیک می باشد. با ارسال ارز به ایراننس این امکان فراهم شده است تا تسویه حساب ها بصورت فوری انجام گرفته و به حساب کاربران واریز گردد.

صرافی در تبریز سمینار معرفی ایران‌ کوینکس صرافی برتر شمال‌ غرب صرافی در تبریز | ایراننس معاملات ارزی

بیزینس پلن (طرح کسب و کار) برنامه‌ جامعی برای هدایت کسب و کارها به سوی موفقیت خواهد بود.

در تدوین بیزینس پلن برای صرافی در تبریز اهداف گوناگونی وجود دارد. تأمین مالی سرمایه گذاران، تعیین استراتژی دقیق سازمان به منظور رسیدن به دستاوردهای عالی و پیش‌بینی نیازهای موجود در بازار هدف برخی از این موارد به حساب می آیند. در یک طرح کسب و کار موضوعات متعددی مطرح می‌شود. برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • تعیین ساختار کسب و کار
 • اهداف کسب و کار
 • مشکلات و موانع احتمالی
 • بررسی و تحلیل رقبا
 • تحقیقات بازار

صرافی در تبریز رونمایی از ایران‌ کوینکس صرافی برتر شمال‌ غرب صرافی در تبریز | ایراننس معاملات ارزی

تأمین سرمایه لازم برای راه اندازی صرافی

در این مرحله باید بر حسب تحقیق و برنامه‌ریزی که انجام داده‌اید نسبت به تأمین سرمایه طراحی صرافی اقدام کنید. همانطور که می‌دانیم نوع کسب و کار و معاملات صرافی‌ها نسبت به سایر کسب و کارها متفاوت است به همین جهت میزان سرمایه لازم برای راه اندازی آن را بانک مرکزی تعیین کرده است. در واقع بانک مرکزی دستورالعمل تأسیس صرافی در تبریز و ایران را اعلام می‌کند.

در سال 1401 و بر طبق آخرین دستورالعمل تأسیس صرافی بانک مرکزی تمامی صرافی‌ها تضامنی برای فعالیت در استان‌ تهران و شهرهای تبریز، اصفهان، اهواز، کرج، شیراز، مشهد، ارومیه و قم نیاز به سرمایه‌ای به میزان 25 میلیارد تومان خواهند داشت. این رقم برای شهرهای کوچک‌تر و سایر شهرها 13 میلیارد تومان می‌باشد.

با توجه به این اینکه میزان سرمایه لازم برای راه اندازی صرافی زیاد است می‌توانید از راه‌های مختلفی برای تأمین این سرمایه استفاده کنید. برخی از مهم‌ترین این راه‌ها شامل موارد زیر است.

 • دریافت وام از بانک‌ها و مؤسسات مالی
 • سرمایه گذاری خطر پذیر
 • سرمایه گذاری جمعی
 • جذب سرمایه از شتاب دهنده‌ها
 • شراکت با فرد دیگر
 • کمک از دوستان و آشنایان

مزایای  طراحی صرافی در تبریز مشابه iranance.com

ایراننس تحت نظارت تیم های امنیتی برنامه نویسی و پیاده سازی شده و به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که هیچ چیز سرمایه شما را تهدید نمی کند زیرا تراکنش های خرید شما بلافاصله از صرافی ارز دیجیتال به کیف پول رمزارز شما ارسال میشوند.

تمام معاملات شما به صورت رمز نگاری شده و غیر قابل دسترسی و در بستری امن خرید و فروش می‌شوند. کلیه خرید و فروش های ثبت شده در صرافی ایراننس کاملا خودکار و سیستمیک است. با ارسال ارز به صرافی ایراننس این امکان فراهم شده است تا تسویه حساب ها بصورت فوری انجام گرفته و به حساب کاربران واریز گردد.

 1. تنوع بالای ارز
 2. سریع ترین صرافی رمز ارز
 3. ایمن ترین صرافی

انواع صرافی در تبریز

صرافی نوع 1:

صرافی های نوع اول تنها در حوزه معاملات نقدی انواع ارز و سکه طلا و نقره فعالیت دارند و مجوز انجام سایر معاملات ارزی را ندارند.

صرافی نوع 2:

انواع پلتفرم های Exchange علاوه بر خرید و فروش نقدی ارز و سکه‌های طلا و نقره می‌توانند در زمینه نقل و انتقال ارز در چارچوب قوانین و مقررات و همچنین خدمات ارزی برون‌مرزی فعالیت کنند.
صرافی ارز دیجیتال: در این نوع از صرافی‌ها امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال فراهم است. صرافی‌ ارز اغلب به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند و با کارگزاری‌ها و بروکرهای جهانی در ارتباط هستند.

ایراننس بهترین صرافی‌ شمال غرب ایران

عبارت صرافی یعنی معامله، خرید و فروش یا داد و ستد انواع مختلف پول است. صرافی ریشه بانکداری عصر مدرن است. معاملات ارزی به کلیه عملیاتی که در یک صرافی در راستای خرید و فروش ارزهای جهان روا صورت می‌گیرد اطلاق می‌شود. این عملیات ممکن است شامل تبدیل بیتکوین به ریال و یا غیره باشد. ساعت کار صرافی‌های بانکی در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۷ بعدازظهر و روزهای پنجشنبه تا ۱۴ بعدازظهر است.

برای تهیه اسکریپت صرافی‌ و طراحی صرافی رمز ارز می‌توانید به صفحه ” طراحی صرافی ارز دیجیتال کریپتو رئال مراجعه و دموی پلتفرم را مشاهده کنید.

Author

ساناز ذوقی
Sanaz ordinary editor of the blog the real robot and the tutor training course, the production of textual content-to-face SEO-Friendly to a creative approach, with the help of artificial intelligence | expert SEO and held a seminar on the production of content with artificial intelligence, Fibonacci | 6+ year فریلنسری projects, SEO content, web