You picked these products
Shopping Cart
Confirm and pay
Product access
Your cart is currently empty.

Return to shop

خدمات سئو در تبریز 1 خدمات سئو در تبریز
Post id: 3068
Views: 469

خدمات سئو در تبریز توسط تیم سئوکار و کارشناسان زبده شرکت دیجیتال مارکتینگ رئال ربات با راه حل های اصولی و استاندارد سئو، ارائه خدمات سئو در تبریز در قالب Digital marketing، برندسازی در تبریز سایت و افزایش بازدید سایت، رتبه سایت شما را در گوگل ارتقاء و سبب افزایش فروش خواهیم شد. شرکت سئو در تبریز ارائه دهنده برترین و معتبرترین خدمات بهینه سازی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین در تبریز و کل ایران می باشد.

/افزایش فروش، افزایش ترافیک سایت، تضمین صفحه اول گوگل با Real robot/

انتخاب بهترین شرکت خدمات سئو در تبریز

شما در صورتی که بهترین وب سایت را توسط قوی ترین برنامه نویسان برای خود راه اندازی کرده باشید، بهترین محصولات و خدمات را در آن به مشتری ارائه دهید و حتی پایین ترین قیمت ها را هم برای مشتریان در نظر بگیرید، در صورتی که کاربران اینترنتی شما را نبینند چه بازخوردی می توان انتظار داشت؟ در واقع نتیجه تمام فعالیت های مثبت شما در فضای وب سایتتان زمانی بدست خواهد آمد که کاربران شما را پیدا کنند.

/طناب به هم طنیده seo سایت خود را پیچیده‌تر نکنید/ خدمات سئو در تبریز

سئو چیست؟

سئو سایت، پیاده سازی روش هایی هوشمندانه است جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل است که موجب افزایش بازدید سایت می‌شود. موارد تاثیر گذار بر سئو و بهینه سازی سایت را به 3 دسته کلی می‌توان تقسیم کرد:

  • خدمات سئو on page
  • بهینه سازی off page  
  • سئو تکنیکال

موارد مهم داخلی سئو داخلی onpage_seo :

 نحوه کار شرکت طراحی سایت تبریز و محتوای سایت و البته در نهایت کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت. متخصصین بهینه سازی وب سایت در رئال ربات پس از برگزاری جلسه مشاوره بهبود سئو، بررسی کامل وب سایت شما را از نظر طراحی و محتوا و بررسی نواقص احتمالی آن در دستور کار قرار کی دهند.  

پس از تحلیل و آنالیز سایت شما و رقبا، استراتژی لازم جهت رسیدن به افزایش بازدید سایت و بهبود سئو را پیشنهاد می دهند.

ریسمان به هم تنیده سئو سایت خود را به دستان جادویی کارشناسان مجرب رئال ربات بسپارید. 

در مواردی طراحی مجدد وب سایت بطور حرفه ای جهت رسیدن به نتیجه قطعی ضروری است که این امر و دلایل آن توسط کارشناسان ما در جلسه مشاوره سئو سایت بررسی و طرح خواهد شد و در صورت لزوم پروژه باز طراحی سایت را جهت رسیدن به نتیجه مطلوب، رئال ربات بر عهده می‌گیرد.

لیست خدمات سئو در تبریز (رئال ربات)

با توجه به اینکه بیش از 85% ورودی و بازدید سایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می پذیرد، جای هیچ شبهه ای نیست که یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت ، بهبود سئو و بهینه سازی سایت در تبریز می باشد. این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.

استراتژی سئو

استاندارد های الگوریتم های موتورهای جستجو از جمله گوگل روی انجام و روند اجرای سئو تاثیر گذار است. تیم سئوکار حرفه ای در تبریز با آشنایی کامل از استانداردهای موتورهای جستجو و تحلیل رفتار آنها می تواند قادر به طراحی و تدوین استراتژی سئوی سایت شماست تا در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برسید. برای تدوین استراتژی سئو وب سایت خود با Real robot همراه شوید.

مشاوره سئو

مشاوره در هر کاری صاحب کسب و کار را چند پله جلو می اندازد. گاهی کسب و کارها سئوکار دارند اما به نتیجه مطلوب نرسیدند و در این زمان  نیازمند مشاوره دقیق و اصولی در خصوص سئوی سایت خود هستند. یا اینکه فردی با اصول سئو آشناست اما قصد دارد بداند باید چه مسیری را طی کند تا به موفقیت برسد. شما با مشاوره سئو می توانید مسیری سریع و هموار را برای رسیدن به هدف انتخاب کنید.

سئو با کلمات کلیدی

سئو با کلمات کلیدی به منظور کسب لینک یک تا ده در صفحه اول گوگل ، با هر عبارت کلیدی که شما دوست داشته باشید. سئوی سایت بر اساس کلید واژه های مهم و پر جستجو انجام می شود. هیچ کلمه ای جلودار ما نیست. برای کسب جایگاه در صفحه اول و افزایش ورودی و مشتری از گوگل با تیم Real robot همراه باشید، در این مسیر ما بهترین کلمات کلیدی را برایتان انتخاب می کنیم.

لینک سازی

لینک سازی داخلی و خارجی سایت به منظور اولویت بندی صفحات و معرفی سایت در کل اینترنت با توجه به الگوریتم های گوگل، بدون خطر اسپم شدن یکی از مهمترین استراتژی های پیاده سازی سئو است. لینک سازی با استراتژی های مختلفی انجام می شود که تیم تخصصی سئوی خدمات سئو در تبریز یعنی رئال ربات با برنامه ریزی درست و زمان بندی شده می تواند خدمات لینک سازی را به بهترین شکل ایجاد نماید.

2ac70e486c6eace4e386d4dfde97e3fd خدمات سئو در تبریز

SEO سایت خود را به بهترین شرکت سئو در تبریز بسپارید و تبدیل به لینک شماره 1 نتایج جستجوی گوگل شوید!

انجام خدمات سئو در تبریز تخصصی

وقتی هدف سئو تضمینی با ماندگاری بالا باشد باید کار سئو را به متخصصینی سپرد که برای انجام سئو سایت شما دل بسوزانند و با نهایت تلاش و انجام کارهای سئو کلاه سفید بتوانند سایت شما را در صدر نتایج گوگل بیاورند. برای این منظور نیاز به یک تیم متخصص با دانش فنی بالاست که این تیم در مجموعه رئال ربات برای رسیدن شما به صدر وجود دارد.

سوشیال سیگنال

یکی از مهمترین فاکتورهای بهینه سازی سایت استفاده از شبکه های اجتماعی و ایجاد سیگنال در این شبکه هاست. سیگنال شامل لایک، شیر و کامنت می شود و موتورهای جستجو روی این موضوع بسیار حساس هستند. ایجاد سوشیال سیگنال و سوشیال بوکمارک به همراه شیرینگ بالا در شبکه های اجتماعی کمک خواهد کرد در سئو پیشرفت فوق العاده ای داشته باشید.

بازاریابی محتوا

تولید محتوا با توجه به کسب و کار شما و نوع خدمات یا محصولات  به منظور جذب مخاطبان هدف و تبدیل آنها به مشتری از خدمات اصلی ما در سئو و افزایش ورودی سایت از گوگل و سایر موتورهای جستجو است. شما با تولید محتوای جذاب و استفاده از کپی رایتینگ در معرفی محصولات و خدمات می توانید نرخ کلیک خود را افزایش داده و مشتریان خود را زیادتر کنید.

آنالیز سئو

در رقابت آنالیز رقیبان و دیدن ظرفیت ها و پتانسیل های خود از مهمترین فاکتورها به حساب می آید. در انجام خدمات سئو در تبریز شما باید با آنالیزی دقیق در خصوص میزان سرچ و جستجوی کلمات کلیدی، آنالیز رقیبان و آنالیز سئوی سایت اصلی خودمان ببینیم در کجا هستیم، چه ضعف هایی داریم، چه کاستی هایی داریم، چه قدرت هایی داریم، از چه مسیرهایی باید برویم و …

افزایش سرعت سایت

یکی از مهمترین فاکتورهای سئو استفاده کاربران از سایت است. سایتی که پر سرعت باشد کاربران علاقه بیشتری به گشت و گذار در آن دارند. یکی از خدمات ویژه ما در زمینه ی بهینه سازی سایت افزایش سرعت سایت، ایجاد کدهای متای گوگل، بهینه سازی تصاویر سایت و استفاده از کش برای افزایش سرعت می باشد.

مراحل سئو سایت در تبریز

  1. مشاوره سئو سایت، تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی موثر
  2. بهینه سازی در ساختار و  کدنویسی
  3. استراتژی تولید بک لینک با ارزش
  4. استراتژی تولید محتوای درجه یک
  5. Social Networks
  6. پیاده سازی و اجرای حرفه ای عملیات
  7. ارائه گزارش ماهانه افزایش بازدید

همین امروز جهت مشاوره سئو سایت خود با کارشناسان ما Call.

سخن پایانی :

تهیه پروپوزال سئو در چند روز کاری انجام می‌شود؟ هر پروژه ویژگی‌ها و اهداف منحصر به فرد خود را دارد، بررسی همه ابعاد پروژه و درک صحیح از وضعیت آن نیازمند تهیه گزارشات تحلیلی و طراحی یک مسیر دقیق برای بهبود وضعیت سئو است. به طور معمول فرآیند آنالیز سایت و نگارش پروپوزال به 3 روز کاری زمان نیاز خواهد داشت. در صورتی که ابعاد پروژه بزرگ باشد ممکن است این زمان به 5 روز کاری برسد.

حهت دریافت دوره آموزشی حوهره سئو و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه خدمات سئو با ما تماس بگیرید.

Author

ساناز ذوقی
Sanaz ordinary editor of the blog the real robot and the tutor training course, the production of textual content-to-face SEO-Friendly to a creative approach, with the help of artificial intelligence | expert SEO and held a seminar on the production of content with artificial intelligence, Fibonacci | 6+ year فریلنسری projects, SEO content, web