You picked these products
Shopping Cart
Confirm and pay
Product access
Your cart is currently empty.

Return to shop

اپلیکیشن خبری
Post id: 3828
Views: 480

برای برخی از افراد مفهوم اپلیکیشن سازی چندان جا نیفتاده است و ممکن است ساخت اپلیکیشن خبری برایشان کمی عجب به نظر برسد. با این حال رئال ربات همانگونه که در تمامی عرصه های اینترنتی در حال فعالیت است در زمینه طراحی و تولید اپلیکیشن های خبری هم گام های فوق العاده ای برداشته است. پس یعنی تولید اپلیکیشن صرفا برای فعالیت های فروشگاهی نمی باشد. در تمامی حوزه ها، هدف جذب کاربران و کسب ترافیک سایت است که یکی از روش های سودمند و نتیجه بخش همان ساخت انواع اپلیکیشن می باشد.

اهمیت طراحی اپلیکیشن خبری

اخبار بخش جدایی ناپذیر زندگی افراد می باشد. حوزه اخباری یکی از وسیع ترین بخش ها می باشد که رسیدگی به آن به تنهایی ممکن و مقدور نین چرا که کسر عظیمی از مخاطبین را شامل است. قابل درک است که مردم عاشق شنیدن اخبار و چون و چرای ماجرای روزانه هستند. چه حوزه ورزشی چه سیاستی، همیشه مخاطبان مشتاق و آماده ای وجود دارد. همه افراد به دنیای اطلاعات علاقه مند هستند و میخواهند اطلاعات به روزی داشته باشند؛ این سخن صرفا شامل تکنولوژی نیست، مواردی چون آشپزی، خیاطی، فروشگاهی و هر آنچه که در هر بخشی شامل موضوع جدید باشد؛ در صحنه حاضر می شود.

چگونه اپلیکیشن خبری طراحی کنیم

با در نظر داشتن سرعت بالای زندگی امروزی و پوشش انواع خبرها، جامعه نیازمند برخی متدها می شود.
قابل درک است که تقاضا برای طراحی اپلیکیشن خبری در حال افزایش می باشد.
با پیشرفت تکنولوژی روند کسب اطلاعات هم تغییر یافته است.
بیشتر مردم در جهت اطلاع از اخبار به سمت اپلیکیشن‌ های خبری می‌ روند.
ساخت اپلیکیشن خبری اندروید به شما کمک میکند تا در میان رقبای خود برجسته تر شوید.

مزایای ساخت اپلیکیشن خبری اندروید

ضرورت وجود اپ

از قابل توجه ترین مزایای Application Design خبری، موضوع دسترسی آسان و سریع به کلیه منابع خبری یاد می شود. گاهاً این دسترسی در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید هم مهیا می شود. از جمله مطرح ترین مزیت طراحی اپلیکیشن خبری، ایجاد برندینگ برای کسب و کار شما است. یعنی شما با داشتن یک اپلیکیشن خبری حرفه ای، می توانید رتبه و اعتبار برند خود به شکل قابل توجهی افزایش دهید و نسبت به رقبا برتری یابید. از دیگر ویژگی های داشتن اپلیکیشن خبری موضوع کسب درآمد از اپلیکیشن می باشد. یعنی شما می توانید بخشی از دسترسی ها را به رایگان در اختیار کاربران قرار داده و برای دسترسی برای بخش‌هایی خاص را با پرداخت هزینه امکان پذیر کنید.

تاثیر اپ های خبری در زندگی روزمره

برای شروع کار، سوال مهمی پدید می آید که، به چه علت اپلیکیشن های خبری مشهور و پر طرفدار هستند؟ طراحی و ساخت اپلیکیشن خبری یکی از چالش بر انگیز ترین موضوعات می باشد، انواع اپلیکیشن های پرطرفدار وجود دارد که هدف اصلی آنان جذب کاربران به منظور استفاده بیشتر از اپ می باشد. افراد دائما می خواهند تا در شرایط مختلف به اخبار جدید و به روز دسترسی داشته باشند و اپلیکیشن های خبری این مسئله را فراهم می سازد. در حقیقیت مردم به روزنامه های الکترونیکی علاقه مندی بیشتری نشان می دهند. چرا که این اپ ها مطالب خبری را ذخیره می کنند و با کمبود موضوعات مواجه نمی شوید و به نوعی نشان از کارکرد حالت آفلاین می باشد.

تاثیر اپ های خبری در زندگی روزمره

با طراحی اپلیکیشن خبری این قابلیت را پدید می آورید که با مخاطبان خود ارتباط بیشتری برقرار نمایید.
درک اینکه هر مخاطبی به چه نوع دسته بندی علاقه مند است
و کدام خبرها از محبوبیت بیشتری برایشان برخوردار است از ویژگی های بارز اپ های خبری می باشد.

یکی از ویژگی های بسیار عالی طراحی اپ خبری استفاده از محتواهای چند رسانه ای است.
یعنی شما علاوه بر متن می توانید از محتوای صوتی، تصویری و ویدیوئی هم استفاده کنید
امکان پخش آنلاین نیز وجود خواهد داشت.

UI هوشمند و جذاب برای اپلیکیشن خبری

UI هوشمند و جذاب برای اپلیکیشن خبری

کاربر پسند بودن هر وسیله ای، اصل مهم در موفقیت است. حال این وسیله می تواند یک محصول فیزیکی باشد و یا یک محصول مجازی؛ در هر صورت تمرکز این بخش به سود هر دو طرف خواهد بود. یکی از بخش های حیاتی در طراحی اپلیکیشنهای خبری، طراحی گرافیکی و قالب بندی اصلی آن می باشد. اپلیکیشن خبری باید از یک UI منظم و ساختار یافته پشتیبانی کند. طراحی UI معقول برای اپلیکیشن خبری کمک می کند تا اخبار به بهترین شکل دسته بندی شود و نمایش بهتری برای کابران پدید آورد. این عامل نقش بسزایی در موفقیت پروژه طراحی اپلیکیشنهای خبری iOS و اندروید دارد.

استفاده از CMS اختصاصی برای اپلیکیشن خبری

استفاده از CMS اختصاصی برای اپلیکیشن خبری

اگر خواستار طراحی های کاملا اختصاصی هستید باید تمامی جزئیات را هم اختصاصی سازی شده درخواست کنید. هر چند نرم افزارهای مدیریت محتوا بسیاری در بازار به چشم می خورد که کم و بیش هر نوع درخواستی را پوشش می دهند، اما گاها مواردی اتفاق می افتد که لازم است برنامه نویسی تماما به شکل CMS اختصاصی انجام شود. شرکت های بزرگ، بانک ها، ارگان های دولتی و تجارت های تازه اغلب به یک سیستم CMS اختصاصی نیاز دارند که باید سفارشی سازی شود. گاهاً در طراحی اپلیکیشن خبری، شما هم به یک CMS کامل برای مدیریت محتوا و اخبار نیاز خواهید داشت. پس داشتن CMS روان و حرفه ای در یک اپلیکیشن خبری، کار انتشار خبرها را راحت تر می نماید.

طراحی انواع اپلیکیشن موبایل توسط رئال ربات

اگر با در نظر داشتن سودبخشی این حوزه، شما هم علاقه مند به طراحی و ساخت اپلیکیشن خبری هستید؛ بایستی در ابتدا یک پیمانکار مناسب را انتخاب کنید. رئال ربات با تولیدات متنوع انواع اپلیکیشن های معمولی و حرفه ای توانسته نیاز بازار فعلی را تا حد بسیاری پایخگو باشد. ما خوشحالیم که به عنوان یک صاحب کار، با فرد شما در حال تبادل اطلاعات هستیم. توسعه اپلیکیشن های iPhone و Android یکی از فعالیت های اصلی این تیم می باشد. با به کار گیری افراد مجرب توانسته ایم تجربه های زیادی را کسب کنیم و می توانیم موثرترین راه حل ها برای کسب و کار شما را تضمین نماییم. با درک کلی فرایند کاری این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که از فوت و فن ماجرا مطلع هستیم.

مرجع طراحی اپلیکیشن

پس به راحتی می توانیم یک اپلیکیشن خبری را ایجاد نماییم که حداکثر سودرسانی را داشته باشد.
اگر شما هم نیاز به توسعه نرم افزار خبری واجد شرایط دارید، با تیم رئال ربات در تماس باشید.
تا در نهایت متدهای خاصی را برای کسب و کارتان اعلام نماییم که سود قابل توجهی برایتان خواهید داشت.

Author

امیرحسین مهردوست
MBA | DBA | SEO | Entrepreneurship | NLP | Ai