You picked these products
Shopping Cart
Confirm and pay
Product access
Your cart is currently empty.

Return to shop

روز جهانی ارتباطات روز جهانی ارتباطات 27 اردیبهشت
Post id: 10801
Views: 592

نامگذاری روز جهانی ارتباطات چه روزی است؟

روز جهانی ارتباطات چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402 برابر با 17 می 2023 مناسبت مهمی در تقویم محتوای مناسبتهای اردیبهشت ماه محسوب می شود. امروز در بخش وبلاگ رئال ربات مرکز دیجیتال مارکتینگ تبریز به این مناسبت بین المللی و مهم حوزه مدیریت کسب و کار پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

نامگذاری روز جهانی ارتباطات

از سال 1969 میلادی به طور سالانه روز جهانی ارتباطات روز 17 می (27 اردیبهشت در ایران) به مناسبت تأسیس اتحادیه بین‌ المللی ارتباطات دور (ITU) و امضای اولین کنوانسیون بین المللی تلگراف در سال 1865 میلادی جشن گرفته می‌شود.
ضمن عرض تبریک و تهنیت به فعالان حوزه ارتباطات به اهمیت این شاخه از تجارت الکترونیک و دیجیتالی شدن فرآیندهای مدیریت ارتباط با مشتری و فناوری اطلاعات می پردازیم.


روز جهانی ارتباطات را نه تنها به قشر خاصی از جامعه بلکه باید به هر فردی که به نحوی با فناوری اطلاعات و ارتباطات سر و کار دارد تبریک گفت. روزتان مبارک!


itu 1969 روز جهانی ارتباطات 27 اردیبهشت

رونمایی از محصول جدید رئال ربات در روز جهانی ارتباطات

1خردادماه 1402 مصادف با تولد 6سالگی رئال ربات، در سالن همایش مهر بهزیستی تبریز توسط بنیانگذار پلتفرم فیبوناچی و اعضا تیم دیجیتال مارکتینگ شمال غرب از Fibonacci artificial intelligence script رونمایی خواهد شد. این محصول برای تولید محتوای متنی و تصویری اولین هوش مصنوعی ایرانی محسوب می شود.

فناوری های نوین و سبک زندگی

سبک اجتماعی نوین و تاثیرات مثبت این روش بر هویت یابی و شکل گیری روابط بین فردی و حتی اعضای یک خانواده به عنوان الکترونیکی شدن شیوه ارتباطات از دید جامعه شناسان شناخته می شود. جامعه شناسان الکترونیکی و یا دیجیتالی شدن را فرایندی می‌دانند که انسان از طریق ابزارها، فنون و رسانه‌های دیجیتال همچون شبکه اینترنت و رایانه به تولید و انتشار معانی مرتبط با شکل گیری و مدیریت ارتباطات می‌پردازد.

تفاوت در سبک زندگی و نگرش‌ها در خانواده و تغییرات فرهنگی و تکنولوژیکی مدرنیته و رشد فرهنگ مصرف‌گرایی و  ارزش‌، نگرش‌ و رفتارهای (هویت) افراد همگی از جمله اهداف تلاش در جهت افزایش آگاهی در روز جهانی ارتباطات Is.

تاثیرات تکنولوژی بر خانواده

در عصر نوین زندگی روزمره افراد در اوقات فراغت، حین کار، با خانواده یا دوستان، بدون فناوری‌‌های ارتباطی و رسانه‌ها غیرقابل تصور شده است. منازل ما امروزه به مکانی برای فرهنگ چند رسانه‌ای تبدیل شده که خدمات دیداری، شنیداری، مخابراتی و اطلاعاتی را با یکدیگر ادغام نموده است.

مدیریت هوشمند کسب و کار در روز جهانی ارتباطات 

در روز جهانی ارتباطات، بحث زیادی در مورد تأثیرات فناوری بر روابط اجتماعی و ارتباطات بین افراد خصوصا در سازمانها و کسب و کارهای گوناگون وجود دارد. اما در واقع، ارتباطات انسانی همچنان باید به عنوان محور این روز در نظر گرفته شود.

بد نیست در روز جهانی ارتباطات به گفته یوال نوح هراری در کتاب انسان خداگونه توجه و تأمل کنیم: در بحران‌هایی که بشر پیش رو دارد باید با تقویت چهار c مهم که در اختیار دارد تلاش کند.

  1. تفکر انتقادی Critical thinking
  2. ایجاد ارتباط و گفتگو Communication 
  3. تعاون و همکاری Coopration 
  4. خلاقیت Creativity 

سخن پایانی

در روز جهانی ارتباطات به اهمیت کمک های فناوری و ارتباطات دیجیتال در دسترسی به اطلاعات و افرادپرداختیم. اما با این حال، گاهی اوقات ممکن است در فرآیند مدیریت ارتباطات دچار مشکل شویم. بهتر است از کاربردهای فناوری‌های دیجیتال همچون Artificial intelligence و تکیه بر توان محصولات فناورانه و استارتاپی حوزه فناوری اطلاعات رشد و توسعه کسب و کار خود را در اولویت امور مدیریتی خود قرار دهیم.

تجربیات خود را در مورد چالش‌های مدیریتی ارتباطات در کسب و کار و سازمان خود با ما درمیان بگذارید.

Author

ساناز ذوقی
Sanaz ordinary editor of the blog the real robot and the tutor training course, the production of textual content-to-face SEO-Friendly to a creative approach, with the help of artificial intelligence | expert SEO and held a seminar on the production of content with artificial intelligence, Fibonacci | 6+ year فریلنسری projects, SEO content, web