You picked these products
Shopping Cart
Confirm and pay
Product access
Your cart is currently empty.

Return to shop

اپلیکیشن شخصی
Post id: 3869
Views: 414

ساخت اپلیکیشن شخصی یکی از روش های کسب درآمد محسوب می شود. به صراحت می توان گفت که بیشتر مردم صاحب گوشی هوشمند می باشند. از سوی دیگر هم بیش از 70% ترافیک سایت های موجود را کاربرانی که از تلفن همراه استفاده می کنند، تشکیل می دهند. این آمار یعنی استفاده از گوشی هوشمند به منظور جستجو در اینترنت و خرید هر وسیله ای و دیگر موارد افزایش پیدا کرده است. این قضیه برای کسب و کارها فرصتی ایده آل است و اگر شما بتوانید از این امکانات به نفع خودتان استفاده کنید، بسیار سودمند واقع خواهد شد.

با یادگیری طراحی اپ و یا سفارش ساخت اپلیکیشن شخصی می‌توانید کاربران زیادی را جذب کنید.
یعنی هر کسب و کاری که یک سرویس یا محصول ارائه می‌دهد می‌تواند اقدام به طراحی نماید.
شما با ارائه یک اپ می توانید دائما در دسترس کاربران باشید.

اهمیت طراحی اپلیکیشن شخصی در کسب و کارها

مدیران کسب و کارها و شرکت های گوناگون در جهت ارزیابی مداوم خدمات ارائه شئه به مشتریان خود از موضوع طراحی اپلیکیشن های شخصی استفاده می کنند که نتیجه مطلوبی را پدید می آورد. در یک تعریف کوتاه و صریح می توان اعلام داشت که، نرم افزارهایی که برای نصب بر روی تلفن های همراه هوشمند, انواع تبلت ها و دیگر دستگاه های دیجیتال ساخته می شوند، نرم افزار کاربردی یا به اختصار اپلیکیشن یا اپ نامیده می شوند. با وسیع شدن زمینه استفاده از انواع وسیله های هوشمند همچون تبلت یا گوشی، آمار دسترسی به اطلاعات به واسطه تلفن های همراه توسط کاربران دائما در حال افزایش است. ساخت اپلیکیشن شخصی یکی از بهترین متدها برای معرفی خدمات و محصولات با ظاهری جذاب می باشد. همچنین به خاطر داشته باشید که در این روش نتیجه مطلوب را در کمترین مدت زمان مشاهده خواهید کرد.

اهمیت طراحی اپلیکیشن شخصی در کسب و کارها

به منظور مشاوره در خصوص گام های اولیه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن شخصی خود،
با راه های ارتباطی درج شده در تماس باشید، تا بهترین ها را برایتان ارائه کنیم.
وجود نمونه کار برای اپلیکیشن های خبری، اپلیکیشن های فروشگاهی و انواع اپ های حرفه ای موجب درک بهتر شما خواهد شد.

اهداف طراحی اپلیکیشن شخصی

اپلیکیشن های شخصی طراحی شده می توانند شامل صفحه اصلی, بخش خدمات, جدیدترین خبرها, محصولات جدید, بخش درباره ما, راه های ارتباطی و دیگر بخش های سفارشی باشند. همچنین به منظور فروش محصولات موجود می توانید بخش پرداخت آنلاین داشته باشید. در چندی اخیر موارد دیگری هم به این سرویس ها اضافه شده است. به این شرح که ساخت اپلیکیشن شخصی میتواند شامل صفحات سفارشی همچون صدا, متن, فیلم و عکس باشد. همچنین در طراحی سفارشی شما رنگ و آیکون اپ خود را به دلخواه انتخاب می کنید. از جمله اهداف طراحی و ساخت اپلیکیشن شخصی می توان به:

اهمیت وجود اپ شخصی
  • مدیریت کسب و کار
  • افزایش سطح خدمات مطابق با درخواستهای مشتری
  • ارزیابی و بهینه سازی فرایندهای خدماتی اشاره داشت.

سفارش ساخت اپلیکیشن شخصی

بر اساس این فرایندها اگر شما هم به فکر سفارش طراحی اپلیکیشن باشید؛ توصیه می شود تا با مشاوران تیم رئال ربات در تماس باشید. مزیت های بسیاری در طراحی اپلیکیشن شخصی وجود دارد که از جمله آنان می توان به این مسئله اشاره داشت که به شما کمک میکند تا سریع تر به اهداف تجاری خود برسید و افراد بیشتری با خدمات و محصولات شما آشنا شوند. شناخت بازار هدف و نیاز مشتری یکی از نکاتی است که در طراحی اپلیکیشن شخصی باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

سفارش ساخت اپلیکیشن شخصی

به دنباله طراحی اپلیکیشن شما باید روش های اصولی تبلیغات را هم جویا شوید.
واگذاری تبلیغات به منابع مرتبط و با سابقه می تواند در تکرار نام شما موثر واقع شود.
پس هرگز سفارش ساخت اپلیکیشن شخصی را موضوع کوچکی نپندارید.

طراحی وب اپلیکیشن سفارشی سازی شده

ساخت اپلیکیشن شخصی خود را همواره مطابق با سلیقه خود سفارش دهید. هر فری در یک حوزه ای تمایلات بیشتری دارد و یا در آن حوزه مشغول به کار می باشد. حوزه هایی چون مهندسی، ورزشکاری، طراحی و هزاران رشته گوناگون دیگر که می توانید تجربیات غنی و شخصی خود را در زمینه کاری با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. اپلیکیشن های شخصی تحت قالب یک رزومه آنلاین از شما برای مخاطبین در معرض نمایش قرار می گیرد که در شناخته شدن شما بسیار مطرح می باشد. در اصل هدف از طراحی اپلیکیشن شخصی این است که شما را به عنوان یک شخص فعال در فعالیت های تجارت الکترونیک معرفی نماید. همچنین شما می توانید از این امکان استفاده کنید که رزومه یا سوابق کاری خود را با این روش معرفی کنید.

اولین قدم در طراحی و ساخت اپلیکیشن شخصی

ممکن است شما هم مانند دیگر افراد در این زمینه دچار سردرگمی شوید که کاملا نرمال است. پیچدگی این بخش گاهاً بسیار افزایش می یابد و ساده سازی این پیچیدگی بایستی بر اساس اطلاعات و دانش کامل صورت گیرد. در نظر داشته باشید که تصمیمات اشتباه می تواند منجر به اضافه کاری شود، پس همواره تو صیه می شود تا پیش از شروع کار، از آنچه که در ذهن دارید یک خروجی شبیه سازی کنید.

اولین قدم در طراحی و ساخت اپلیکیشن شخصی

بررسی سودآوری ماجرا از بنیادی ترین مسائل می باشد؛ چرا که تمامی تلاش ها برای کسب درآمد است.
مشاوران فعال این مجموعه همه روزه آماده مشاوره و رفع تمامی شکالات و شبهه های شما عزیزان هستند.

فرایند طراحی اپلیکیشن توسط رئال ربات

طراحی اپ رئال ربات

شروع کار با این مجموعه تحت شرایط گوناگونی ممکن است انجام گیرد. در موقعیت اول ممکن است شما ایده ای در ذهن داشته باشید و به دنبال استانداردها و اصول کلی باشید؛ در روش دیگر هم ممکن است شما هدف را داشته باشید و به دنبال ایده پردازی بهتر آن باشید. در هر صورت شما می توانید جواب سوالات خود را از رئال ربات دریافت کنید. پس از اعلام شرایط اصولی، نوبت به تحلیل کلی از هر دو جانب می باشد. این مرحله برای کسب تائیدیه صورت میگیرد که بعد از آن نوبت به اجرای کار می رسد که بر اساس پیچیدگی کار، زمان و هزینه های معقول اعلام خواهد شد. موارد اعلام شده تحت قرار داد هایی ثبت خواهد شد تا هیچ گونه نگرانی برای نتیجه کاری پیش نیاید.

Author

امیرحسین مهردوست
MBA | DBA | SEO | Entrepreneurship | NLP | Ai